Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar flnJESUS

flnJESUS

Gold Verified
Flag of br
ID: bee6d48a-7048-49cf-8ee2-b10c2ea104ca
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 11 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

184

Win Rate

60%

K/D

1.32

ADR

84

HS %

37.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
46%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
25%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
92/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
51/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
68/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

441 ms

Statystyki Steam

Lucio

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

13 września 2003

Znajomi

403

Poziom Steam

33

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.38

K/R

0.88

ADR

90

HS %

55.4%

Zabójstwa

365

Asysty

130

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

inferno

80.0%
Win Rate
1.32
K/D
91.1
ADR

5

Mecze

82

Zabójstwa

62

Śmierci

4-1

Bilans

17

MVP

54.2%

Headshoty

mirage

60.0%
Win Rate
1.11
K/D
80.5
ADR

5

Mecze

84

Zabójstwa

76

Śmierci

3-2

Bilans

12

MVP

54.6%

Headshoty

anubis

75.0%
Win Rate
1.61
K/D
86.4
ADR

4

Mecze

71

Zabójstwa

44

Śmierci

3-1

Bilans

10

MVP

55.5%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.37
K/D
94.8
ADR

3

Mecze

56

Zabójstwa

41

Śmierci

3-0

Bilans

7

MVP

60.0%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
1.50
K/D
104.8
ADR

1

Mecze

36

Zabójstwa

24

Śmierci

0-1

Bilans

4

MVP

56.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.63
K/D
79.5
ADR

1

Mecze

13

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

62.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
2.56
K/D
119.6
ADR

1

Mecze

23

Zabójstwa

9

Śmierci

1-0

Bilans

7

MVP

43.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
06.08.2026 L 16:19 36/24/14 105 1.50 1.03 nuke
Europe 5v5 Queue
51 min
05.08.2026 W 13:8 19/12/7 97 1.58 0.90 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
03.08.2026 W 9:13 18/15/3 71 1.20 0.82 inferno
Europe 5v5 Queue
42 min
03.08.2026 W 13:2 13/8/6 80 1.63 0.87 ancient
Europe 5v5 Queue
22 min
03.08.2026 W 9:13 18/17/6 88 1.06 0.82 dust2
Europe 5v5 Queue
34 min
02.08.2026 W 9:13 19/14/9 85 1.36 0.86 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
02.08.2026 W 8:13 16/13/9 84 1.23 0.76 inferno
Europe 5v5 Queue
39 min
26.07.2026 L 13:9 11/18/8 66 0.61 0.50 mirage
Europe 5v5 Queue
42 min
26.07.2026 L 8:13 13/18/5 73 0.72 0.62 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
29.04.2026 W 6:13 19/12/5 99 1.58 1.00 dust2
North America 5V5 Queue
31 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

26 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-01 do 2026-10-09 100 meczy Win Rate: 55.0% K/D: 0.88

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.88

ADR

60

HS %

25.1%

Win Rate

55.0%

Mecze

100

Wygrane

55

Zabójstwa

1159

Asysty

328

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
60
Obrażenia od granatów
146
Oślepieni przeciwnicy
15.4
Ø Śmierci
13.2
Multi-kille
97
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
89.6
Ø HS %
55.4%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
18.3
Mecze z opening killiem
65.9%
Entry kille
4.3
Pierwsze strzały
2.9
Ø Asysty
6.5
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
25%
Zabójstwa w clutchach
1.6