Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar NBK

NBK

Gold Verified
Flag of fr
ID: d670bb72-f778-4fa9-9e9f-f8b42cff3519
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 13 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

404

Win Rate

56%

K/D

1.21

ADR

88

HS %

56.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 55% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
2%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
48%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
87/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
63/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
58/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

550 ms

Statystyki Steam

NBK-

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

14 września 2003

Znajomi

372

Poziom Steam

28

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.29

K/R

0.87

ADR

95

HS %

55.0%

Zabójstwa

361

Asysty

91

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

inferno

80.0%
Win Rate
1.34
K/D
89.1
ADR

5

Mecze

83

Zabójstwa

62

Śmierci

4-1

Bilans

16

MVP

51.8%

Headshoty

cache

66.7%
Win Rate
1.63
K/D
122.1
ADR

3

Mecze

67

Zabójstwa

41

Śmierci

2-1

Bilans

15

MVP

48.0%

Headshoty

anubis

66.7%
Win Rate
1.21
K/D
98.4
ADR

3

Mecze

68

Zabójstwa

56

Śmierci

2-1

Bilans

10

MVP

62.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.52
K/D
105.0
ADR

2

Mecze

32

Zabójstwa

21

Śmierci

2-0

Bilans

5

MVP

51.5%

Headshoty

mirage

0.0%
Win Rate
1.32
K/D
89.8
ADR

2

Mecze

45

Zabójstwa

34

Śmierci

0-2

Bilans

8

MVP

57.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
0.80
K/D
98.2
ADR

1

Mecze

12

Zabójstwa

15

Śmierci

1-0

Bilans

0

MVP

83.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
03.10.2026 L 13:9 16/13/2 73 1.23 0.73 inferno
Europe 5v5 Queue
39 min
27.09.2026 W 13:5 13/12/4 94 1.08 0.72 inferno
Europe 5v5 Queue
29 min
27.09.2026 W 10:13 25/14/7 120 1.79 1.09 cache
Europe 5v5 Queue
38 min
26.09.2026 W 13:5 14/15/5 99 0.93 0.78 dust2
Europe 5v5 Queue
31 min
26.09.2026 L 13:8 19/17/3 103 1.12 0.90 cache
Europe 5v5 Queue
34 min
26.09.2026 W 7:13 17/13/4 96 1.31 0.85 inferno
Europe 5v5 Queue
28 min
22.09.2026 W 7:13 15/14/4 84 1.07 0.75 inferno
Europe 5v5 Queue
37 min
21.09.2026 L 12:16 30/18/3 107 1.67 1.07 mirage
Europe 5v5 Queue
50 min
20.09.2026 W 5:13 23/10/8 143 2.30 1.28 cache
Europe 5v5 Queue
28 min
20.09.2026 W 13:8 23/16/9 129 1.44 1.10 anubis
Europe 5v5 Queue
38 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

65 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-01-20 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 58.0% K/D: 1.24

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 22 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#26 662

Koniec Sezonu

#27 011

Najwyższy

#27 628

Najniższy

#26 486

Średni

#26 883

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.24

ADR

94

HS %

22.7%

Win Rate

58.0%

Mecze

100

Wygrane

58

Zabójstwa

1688

Asysty

465

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
56
Obrażenia od granatów
117.6
Oślepieni przeciwnicy
7.8
Ø Śmierci
13.9
Multi-kille
89
Ace'y
1
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
100.4
Ø HS %
54.8%
Win Rate %
64.7%
Ø Zabójstwa
18.9
Mecze z opening killiem
55.2%
Entry kille
6.8
Pierwsze strzały
3.8
Ø Asysty
4.8
Skuteczność granatów %
48%
AWP %
2%
Zabójstwa w clutchach
0.8