Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar seized

seized

Gold Verified
Flag of ru
ID: 3d767a2c-9f54-4f2f-aecc-0f92f1eb230f
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 21 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

388

Win Rate

54%

K/D

1.07

ADR

81

HS %

49.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
22%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 49% takich starć

Clutch 1v1
46%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
23%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
9%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
56%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
74/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
76/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
67/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

567 ms

Statystyki Steam

seized

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

14 stycznia 2004

Posiadane gry

22

Znajomi

287

Poziom Steam

17

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.37

K/R

0.94

ADR

108

HS %

51.3%

Zabójstwa

426

Asysty

143

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

50.0%
Win Rate
1.24
K/D
101.8
ADR

4

Mecze

77

Zabójstwa

62

Śmierci

2-2

Bilans

8

MVP

42.3%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.49
K/D
111.3
ADR

3

Mecze

58

Zabójstwa

39

Śmierci

3-0

Bilans

11

MVP

54.3%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
0.93
K/D
97.0
ADR

3

Mecze

52

Zabójstwa

56

Śmierci

0-3

Bilans

6

MVP

62.3%

Headshoty

cache

66.7%
Win Rate
1.49
K/D
115.6
ADR

3

Mecze

64

Zabójstwa

43

Śmierci

2-1

Bilans

11

MVP

54.3%

Headshoty

thera

100.0%
Win Rate
1.44
K/D
102.2
ADR

2

Mecze

49

Zabójstwa

34

Śmierci

2-0

Bilans

11

MVP

48.5%

Headshoty

mirage

50.0%
Win Rate
1.46
K/D
115.0
ADR

2

Mecze

41

Zabójstwa

28

Śmierci

1-1

Bilans

6

MVP

60.0%

Headshoty

aztec_hr

0.0%
Win Rate
1.40
K/D
77.7
ADR

1

Mecze

28

Zabójstwa

20

Śmierci

0-1

Bilans

6

MVP

43.0%

Headshoty

cbble

100.0%
Win Rate
2.90
K/D
167.4
ADR

1

Mecze

29

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

8

MVP

55.0%

Headshoty

overpass

0.0%
Win Rate
1.40
K/D
93.7
ADR

1

Mecze

28

Zabójstwa

20

Śmierci

0-1

Bilans

4

MVP

29.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
05.10.2026 W 9:13 18/11/11 108 1.64 0.82 dust2
Europe 5v5 Queue
40 min
15.08.2026 L 13:8 18/15/5 108 1.20 0.86 dust2
CS2 - Bomb 1
40 min
15.08.2026 W 9:13 24/12/12 120 2.00 1.09 inferno
CS2 - Bomb 1
38 min
15.08.2026 L 13:5 21/13/4 121 1.62 1.17 anubis
CS2 - Bomb 1
31 min
15.08.2026 W 4:13 23/10/5 132 2.30 1.35 cache
CS2 - Bomb 2
25 min
15.08.2026 W 4:13 20/7/15 124 2.86 1.18 inferno
CS2 - Bomb 2
32 min
15.08.2026 L 13:9 14/19/8 86 0.74 0.64 dust2
CS2 - Bomb 2
38 min
18.07.2026 L 16:14 28/20/6 78 1.40 0.93 aztec_hr
CS2 - Hub
41 min
18.07.2026 W 7:13 17/13/6 96 1.31 0.85 thera
CS2 - Hub
31 min
18.07.2026 L 8:13 23/16/6 111 1.44 1.10 cache
CS2 - Hub
31 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

41 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-12 do 2026-10-13 33 meczy Win Rate: 57.6% K/D: 1.70

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.70

ADR

111

HS %

24.1%

Win Rate

57.6%

Mecze

33

Wygrane

19

Zabójstwa

692

Asysty

112

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
71
Obrażenia od granatów
117.1
Oślepieni przeciwnicy
15.7
Ø Śmierci
15.6
Multi-kille
108
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
107.6
Ø HS %
51.3%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
21.3
Mecze z opening killiem
54.6%
Entry kille
7.1
Pierwsze strzały
3.9
Ø Asysty
7.2
Skuteczność granatów %
56%
AWP %
9%
Zabójstwa w clutchach
2.3