Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar seized

seized

Gold Verified
Flag of ru
ID: 3d767a2c-9f54-4f2f-aecc-0f92f1eb230f
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 16 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

388

Відсоток перемог

54%

K/D

1.07

ADR

81

HS %

49.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
22%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 49% таких дуелей

Клатч 1v1
46%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
23%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
9%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
56%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
74/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Хороший результат

Позиціонування
76/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Хороший результат

Гранати
67/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Середній

Час реакції

567 ms

Статистика Steam

seized

Години в CS

приховано

Дата створення

January 14, 2004

Ігор у бібліотеці

22

Друзі

287

Рівень Steam

17

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.37

K/R

0.94

ADR

108

HS %

51.3%

Вбивства

426

Підтримки

143

Відсоток перемог

55.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

dust2

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.24
profile.mapStatsCard.kd
101.8
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

77

profile.mapStatsCard.kills

62

profile.mapStatsCard.deaths

2-2

profile.mapStatsCard.record

8

profile.mapStatsCard.mvps

42.3%

profile.mapStatsCard.headshots

inferno

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.49
profile.mapStatsCard.kd
111.3
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

58

profile.mapStatsCard.kills

39

profile.mapStatsCard.deaths

3-0

profile.mapStatsCard.record

11

profile.mapStatsCard.mvps

54.3%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.93
profile.mapStatsCard.kd
97.0
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

52

profile.mapStatsCard.kills

56

profile.mapStatsCard.deaths

0-3

profile.mapStatsCard.record

6

profile.mapStatsCard.mvps

62.3%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.49
profile.mapStatsCard.kd
115.6
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

64

profile.mapStatsCard.kills

43

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

11

profile.mapStatsCard.mvps

54.3%

profile.mapStatsCard.headshots

thera

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.44
profile.mapStatsCard.kd
102.2
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

49

profile.mapStatsCard.kills

34

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

11

profile.mapStatsCard.mvps

48.5%

profile.mapStatsCard.headshots

mirage

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.46
profile.mapStatsCard.kd
115.0
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

41

profile.mapStatsCard.kills

28

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

6

profile.mapStatsCard.mvps

60.0%

profile.mapStatsCard.headshots

aztec_hr

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.40
profile.mapStatsCard.kd
77.7
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

28

profile.mapStatsCard.kills

20

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

6

profile.mapStatsCard.mvps

43.0%

profile.mapStatsCard.headshots

cbble

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.90
profile.mapStatsCard.kd
167.4
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

29

profile.mapStatsCard.kills

10

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

8

profile.mapStatsCard.mvps

55.0%

profile.mapStatsCard.headshots

overpass

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.40
profile.mapStatsCard.kd
93.7
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

28

profile.mapStatsCard.kills

20

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

29.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/05/2026 W 9:13 18/11/11 108 1.64 0.82 dust2
Europe 5v5 Queue
40 min
08/15/2026 L 13:8 18/15/5 108 1.20 0.86 dust2
CS2 - Bomb 1
40 min
08/15/2026 W 9:13 24/12/12 120 2.00 1.09 inferno
CS2 - Bomb 1
38 min
08/15/2026 L 13:5 21/13/4 121 1.62 1.17 anubis
CS2 - Bomb 1
31 min
08/15/2026 W 4:13 23/10/5 132 2.30 1.35 cache
CS2 - Bomb 2
25 min
08/15/2026 W 4:13 20/7/15 124 2.86 1.18 inferno
CS2 - Bomb 2
32 min
08/15/2026 L 13:9 14/19/8 86 0.74 0.64 dust2
CS2 - Bomb 2
38 min
07/18/2026 L 16:14 28/20/6 78 1.40 0.93 aztec_hr
CS2 - Hub
41 min
07/18/2026 W 7:13 17/13/6 96 1.31 0.85 thera
CS2 - Hub
31 min
07/18/2026 L 8:13 23/16/6 111 1.44 1.10 cache
CS2 - Hub
31 min

Активність - останні 90 днів

41 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-02-12 do 2026-10-13 33 матчів Win Rate: 57.6% K/D: 1.70

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.70

ADR

111

HS %

24.1%

Відсоток перемог

57.6%

Матчі

33

Перемоги

19

Вбивства

692

Підтримки

112

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
4
profile.generalStats.mvps
71
profile.generalStats.utilityDmg
117.1
profile.generalStats.enemiesFlashed
15.7
profile.generalStats.avgDeaths
15.6
profile.generalStats.multiKills
108
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.4
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
107.6
profile.generalStats.avgHs
51.3%
profile.generalStats.winRate
55%
profile.generalStats.avgKills
21.3
profile.generalStats.openingMatches
54.6%
profile.generalStats.entryKills
7.1
profile.generalStats.firstShootDowns
3.9
profile.generalStats.avgAssists
7.2
profile.generalStats.utilitySuccess
56%
profile.generalStats.awpPercent
9%
profile.generalStats.clutchKills
2.3