Maj3r
Mecze
77
Win Rate
62%
K/D
1.24
ADR
109
HS %
51.0%
Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2
Styl gry
Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy
Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 66% takich starć
Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego
Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch
Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki
Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami
Analiza Leetify
Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu
Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik
Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny
Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik
Czas reakcji
511 ms
Statystyki Steam
DEFLAN
Godziny w CS
ukryte
Data utworzenia
9 lipca 2004
Posiadane gry
19
Znajomi
224
Poziom Steam
19
Aktualne VAC Bany
0Statystyki z ostatnich 20 meczów
K/D
1.65
K/R
1.06
ADR
114
HS %
59.6%
Zabójstwa
435
Asysty
136
Win Rate
80.0%
Trend formy
K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej
Statystyki map
Z ostatnich 20 meczów
dust2
9
Mecze
187
Zabójstwa
118
Śmierci
6-3
Bilans
37
MVP
60.0%
Headshoty
mirage
5
Mecze
138
Zabójstwa
69
Śmierci
5-0
Bilans
27
MVP
56.4%
Headshoty
anubis
3
Mecze
43
Zabójstwa
38
Śmierci
3-0
Bilans
8
MVP
60.0%
Headshoty
inferno
1
Mecze
21
Zabójstwa
12
Śmierci
1-0
Bilans
5
MVP
52.0%
Headshoty
nuke
1
Mecze
22
Zabójstwa
18
Śmierci
0-1
Bilans
4
MVP
68.0%
Headshoty
cache
1
Mecze
24
Zabójstwa
9
Śmierci
1-0
Bilans
2
MVP
71.0%
Headshoty
Ostatnie mecze (10)
Zobacz pełną historię meczów| Data | Wynik | K/D/A | ADR | K/D | K/R | Mapa | Typ meczu / Czas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | W 13:7 | 21/12/11 | 137 | 1.75 | 1.05 | inferno |
Europe 5v5 Queue
30 min
|
| 11.10.2026 | L 13:11 | 30/16/5 | 117 | 1.88 | 1.25 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
41 min
|
| 10.10.2026 | W 4:13 | 13/13/8 | 94 | 1.00 | 0.76 | anubis |
Europe 5v5 Queue
33 min
|
| 10.10.2026 | W 9:13 | 12/16/9 | 70 | 0.75 | 0.55 | anubis |
Europe 5v5 Queue
37 min
|
| 06.10.2026 | W 13:9 | 36/12/8 | 151 | 3.00 | 1.64 | mirage |
Europe 5v5 Queue
39 min
|
| 05.10.2026 | W 7:13 | 23/14/8 | 137 | 1.64 | 1.15 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
31 min
|
| 05.10.2026 | W 7:13 | 25/13/7 | 130 | 1.92 | 1.25 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
33 min
|
| 05.10.2026 | W 13:8 | 21/12/6 | 109 | 1.75 | 1.00 | mirage |
Europe 5v5 Queue
33 min
|
| 26.09.2026 | L 13:10 | 13/18/9 | 87 | 0.72 | 0.57 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
37 min
|
| 26.09.2026 | W 11:13 | 26/14/8 | 104 | 1.86 | 1.08 | mirage |
Europe 5v5 Queue
39 min
|
Aktywność - Ostatnie 90 dni
Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2
Dane z Leetify
Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.
Sezon 4 2026
Statystyki gracza w sezonie
Z wszystkich meczów w sezonieK/D
0.95
ADR
69
HS %
22.6%
Win Rate
58.0%
Mecze
100
Wygrane
58
Zabójstwa
1224
Asysty
408
Statystyki ogólne
Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej