Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Maj3r

Maj3r

Gold Verified
Flag of tr
ID: c534cae2-d0aa-4c67-a2c0-29ecf0532ad5
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

77

Win Rate

62%

K/D

1.24

ADR

109

HS %

51.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 66% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
47%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
10%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
87/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
55/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
77/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

511 ms

Statystyki Steam

DEFLAN

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

9 lipca 2004

Posiadane gry

19

Znajomi

224

Poziom Steam

19

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.65

K/R

1.06

ADR

114

HS %

59.6%

Zabójstwa

435

Asysty

136

Win Rate

80.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

66.7%
Win Rate
1.58
K/D
116.4
ADR

9

Mecze

187

Zabójstwa

118

Śmierci

6-3

Bilans

37

MVP

60.0%

Headshoty

mirage

100.0%
Win Rate
2.00
K/D
122.4
ADR

5

Mecze

138

Zabójstwa

69

Śmierci

5-0

Bilans

27

MVP

56.4%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.13
K/D
90.5
ADR

3

Mecze

43

Zabójstwa

38

Śmierci

3-0

Bilans

8

MVP

60.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.75
K/D
137.4
ADR

1

Mecze

21

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

52.0%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
1.22
K/D
99.2
ADR

1

Mecze

22

Zabójstwa

18

Śmierci

0-1

Bilans

4

MVP

68.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
2.67
K/D
117.7
ADR

1

Mecze

24

Zabójstwa

9

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

71.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
11.10.2026 W 13:7 21/12/11 137 1.75 1.05 inferno
Europe 5v5 Queue
30 min
11.10.2026 L 13:11 30/16/5 117 1.88 1.25 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
10.10.2026 W 4:13 13/13/8 94 1.00 0.76 anubis
Europe 5v5 Queue
33 min
10.10.2026 W 9:13 12/16/9 70 0.75 0.55 anubis
Europe 5v5 Queue
37 min
06.10.2026 W 13:9 36/12/8 151 3.00 1.64 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
05.10.2026 W 7:13 23/14/8 137 1.64 1.15 dust2
Europe 5v5 Queue
31 min
05.10.2026 W 7:13 25/13/7 130 1.92 1.25 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min
05.10.2026 W 13:8 21/12/6 109 1.75 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
26.09.2026 L 13:10 13/18/9 87 0.72 0.57 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
26.09.2026 W 11:13 26/14/8 104 1.86 1.08 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-14 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 58.0% K/D: 0.95

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.95

ADR

69

HS %

22.6%

Win Rate

58.0%

Mecze

100

Wygrane

58

Zabójstwa

1224

Asysty

408

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
83
Obrażenia od granatów
96.2
Oślepieni przeciwnicy
10.4
Ø Śmierci
13.2
Multi-kille
119
Ace'y
0
Ø K/D
1.6
Ø K/R
0
Ø ADR
114.3
Ø HS %
59.7%
Win Rate %
80%
Ø Zabójstwa
21.8
Mecze z opening killiem
61.1%
Entry kille
4.8
Pierwsze strzały
2.9
Ø Asysty
6.8
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
10%
Zabójstwa w clutchach
2.3