Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar Maj3r

Maj3r

Gold Verified
Flag of tr
ID: c534cae2-d0aa-4c67-a2c0-29ecf0532ad5
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 16 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

77

Відсоток перемог

62%

K/D

1.24

ADR

109

HS %

51.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
23%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 66% таких дуелей

Клатч 1v1
41%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
47%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
10%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
53%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
87/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Хороший результат

Позиціонування
55/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Середній

Гранати
77/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Хороший результат

Час реакції

511 ms

Статистика Steam

DEFLAN

Години в CS

приховано

Дата створення

July 9, 2004

Ігор у бібліотеці

19

Друзі

224

Рівень Steam

19

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.65

K/R

1.06

ADR

114

HS %

59.6%

Вбивства

435

Підтримки

136

Відсоток перемог

80.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

dust2

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.58
profile.mapStatsCard.kd
116.4
profile.mapStatsCard.adr

9

profile.mapStatsCard.matches

187

profile.mapStatsCard.kills

118

profile.mapStatsCard.deaths

6-3

profile.mapStatsCard.record

37

profile.mapStatsCard.mvps

60.0%

profile.mapStatsCard.headshots

mirage

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.00
profile.mapStatsCard.kd
122.4
profile.mapStatsCard.adr

5

profile.mapStatsCard.matches

138

profile.mapStatsCard.kills

69

profile.mapStatsCard.deaths

5-0

profile.mapStatsCard.record

27

profile.mapStatsCard.mvps

56.4%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.13
profile.mapStatsCard.kd
90.5
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

43

profile.mapStatsCard.kills

38

profile.mapStatsCard.deaths

3-0

profile.mapStatsCard.record

8

profile.mapStatsCard.mvps

60.0%

profile.mapStatsCard.headshots

inferno

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.75
profile.mapStatsCard.kd
137.4
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

21

profile.mapStatsCard.kills

12

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

52.0%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.22
profile.mapStatsCard.kd
99.2
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

22

profile.mapStatsCard.kills

18

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

68.0%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.67
profile.mapStatsCard.kd
117.7
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

24

profile.mapStatsCard.kills

9

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

71.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/11/2026 W 13:7 21/12/11 137 1.75 1.05 inferno
Europe 5v5 Queue
30 min
10/11/2026 L 13:11 30/16/5 117 1.88 1.25 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
10/10/2026 W 4:13 13/13/8 94 1.00 0.76 anubis
Europe 5v5 Queue
33 min
10/10/2026 W 9:13 12/16/9 70 0.75 0.55 anubis
Europe 5v5 Queue
37 min
10/06/2026 W 13:9 36/12/8 151 3.00 1.64 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
10/05/2026 W 7:13 23/14/8 137 1.64 1.15 dust2
Europe 5v5 Queue
31 min
10/05/2026 W 7:13 25/13/7 130 1.92 1.25 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min
10/05/2026 W 13:8 21/12/6 109 1.75 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
09/26/2026 L 13:10 13/18/9 87 0.72 0.57 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
09/26/2026 W 11:13 26/14/8 104 1.86 1.08 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min

Активність - останні 90 днів

20 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-02-14 do 2026-10-11 100 матчів Win Rate: 58.0% K/D: 0.95

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.95

ADR

69

HS %

22.6%

Відсоток перемог

58.0%

Матчі

100

Перемоги

58

Вбивства

1224

Підтримки

408

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
6
profile.generalStats.mvps
83
profile.generalStats.utilityDmg
96.2
profile.generalStats.enemiesFlashed
10.4
profile.generalStats.avgDeaths
13.2
profile.generalStats.multiKills
119
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.6
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
114.3
profile.generalStats.avgHs
59.7%
profile.generalStats.winRate
80%
profile.generalStats.avgKills
21.8
profile.generalStats.openingMatches
61.1%
profile.generalStats.entryKills
4.8
profile.generalStats.firstShootDowns
2.9
profile.generalStats.avgAssists
6.8
profile.generalStats.utilitySuccess
53%
profile.generalStats.awpPercent
10%
profile.generalStats.clutchKills
2.3