Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar flameZ-

flameZ-

Gold Verified
Flag of il
ID: 54278d39-3bdd-4ae7-8c4b-feb0adb3bee2
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 12 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

651

Win Rate

65%

K/D

1.39

ADR

96

HS %

53.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 59% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
32%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
1%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
89/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
72/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
68/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

479 ms

Statystyki Steam

flameZ♥M

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

23 października 2005

Znajomi

503

Poziom Steam

53

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.54

K/R

0.94

ADR

102

HS %

57.4%

Zabójstwa

405

Asysty

169

Win Rate

95.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

87.5%
Win Rate
1.42
K/D
106.0
ADR

8

Mecze

175

Zabójstwa

123

Śmierci

7-1

Bilans

28

MVP

60.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.54
K/D
100.2
ADR

5

Mecze

100

Zabójstwa

65

Śmierci

5-0

Bilans

19

MVP

57.4%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.64
K/D
99.8
ADR

5

Mecze

95

Zabójstwa

58

Śmierci

5-0

Bilans

19

MVP

49.6%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
2.67
K/D
102.2
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

6

Śmierci

1-0

Bilans

6

MVP

75.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.73
K/D
98.2
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

11

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

58.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 W 13:11 19/17/15 105 1.12 0.79 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
10.10.2026 W 13:3 23/9/7 143 2.56 1.44 dust2
Europe 5v5 Queue
25 min
09.10.2026 W 13:9 19/14/12 106 1.36 0.86 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
08.10.2026 W 16:13 32/21/5 119 1.52 1.10 mirage
Europe 5v5 Queue
46 min
07.10.2026 L 13:9 16/18/12 94 0.89 0.73 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
07.10.2026 W 13:10 21/16/6 102 1.31 0.91 dust2
Europe 5v5 Queue
42 min
04.10.2026 W 13:6 14/10/10 82 1.40 0.74 cache
Europe 5v5 Queue
28 min
03.10.2026 W 8:13 26/13/5 124 2.00 1.24 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
03.10.2026 W 6:13 15/11/11 80 1.36 0.79 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
03.10.2026 W 16:12 23/18/15 97 1.28 0.82 cache
Europe 5v5 Queue
52 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

24 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-03 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 68.0% K/D: 1.16

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.16

ADR

81

HS %

25.3%

Win Rate

68.0%

Mecze

100

Wygrane

68

Zabójstwa

1544

Asysty

413

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
15
MVP
77
Obrażenia od granatów
185.5
Oślepieni przeciwnicy
17.9
Ø Śmierci
13.2
Multi-kille
109
Ace'y
1
Ø K/D
1.5
Ø K/R
0
Ø ADR
102.5
Ø HS %
57.4%
Win Rate %
95%
Ø Zabójstwa
20.3
Mecze z opening killiem
71%
Entry kille
5
Pierwsze strzały
3.6
Ø Asysty
8.5
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
1%
Zabójstwa w clutchach
2.4