Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar GeT_RiGhT

GeT_RiGhT

Gold Verified
Flag of se
ID: edd17a40-20dc-4370-b824-ddea44d9dfe3
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1719

Win Rate

55%

K/D

1.21

ADR

79

HS %

53.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
17%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 51% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
21%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
88/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
67/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
74/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

486 ms

Statystyki Steam

Don't Stop Believin'

Godziny w CS

15 541h

Data utworzenia

9 kwietnia 2006

Ostatnie 2 tygodnie

24h

Posiadane gry

90

Znajomi

366

Poziom Steam

22

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.05

K/R

0.72

ADR

74

HS %

57.8%

Zabójstwa

311

Asysty

85

Win Rate

50.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

37.5%
Win Rate
0.95
K/D
65.4
ADR

8

Mecze

119

Zabójstwa

125

Śmierci

3-5

Bilans

17

MVP

49.3%

Headshoty

cache

33.3%
Win Rate
0.96
K/D
74.4
ADR

3

Mecze

46

Zabójstwa

48

Śmierci

1-2

Bilans

7

MVP

58.0%

Headshoty

nuke

66.7%
Win Rate
1.12
K/D
70.6
ADR

3

Mecze

46

Zabójstwa

41

Śmierci

2-1

Bilans

4

MVP

71.7%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.16
K/D
93.8
ADR

3

Mecze

52

Zabójstwa

45

Śmierci

3-0

Bilans

7

MVP

58.3%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
1.41
K/D
79.4
ADR

2

Mecze

31

Zabójstwa

22

Śmierci

1-1

Bilans

7

MVP

66.0%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
1.06
K/D
78.0
ADR

1

Mecze

17

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

3

MVP

65.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 L 7:13 12/18/3 56 0.67 0.60 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
14.10.2026 W 16:14 27/18/7 93 1.50 0.90 cache
Europe 5v5 Queue
45 min
14.10.2026 L 13:11 18/19/7 83 0.95 0.75 nuke
Europe 5v5 Queue
37 min
14.10.2026 L 13:8 17/15/3 79 1.13 0.81 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
14.10.2026 L 9:13 17/16/2 78 1.06 0.77 anubis
Europe 5v5 Queue
34 min
14.10.2026 L 13:2 6/15/1 48 0.40 0.40 cache
Europe 5v5 Queue
27 min
12.10.2026 L 13:3 13/15/4 82 0.87 0.81 cache
Europe 5v5 Queue
28 min
12.10.2026 W 13:9 13/12/6 60 1.08 0.59 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
12.10.2026 W 7:13 20/13/7 105 1.54 1.00 inferno
Europe 5v5 Queue
34 min
12.10.2026 W 13:2 23/4/2 111 5.75 1.53 dust2
Europe 5v5 Queue
25 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

51 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-06-17 do 2026-10-01 100 meczy Win Rate: 54.0% K/D: 1.43

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 12 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#29 999

Koniec Sezonu

#25 105

Najwyższy

#30 495

Najniższy

#24 599

Średni

#26 227

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.43

ADR

98

HS %

27.8%

Win Rate

54.0%

Mecze

100

Wygrane

54

Zabójstwa

1947

Asysty

421

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
45
Obrażenia od granatów
136.2
Oślepieni przeciwnicy
15
Ø Śmierci
14.9
Multi-kille
77
Ace'y
0
Ø K/D
1
Ø K/R
0
Ø ADR
73.8
Ø HS %
57.8%
Win Rate %
50%
Ø Zabójstwa
15.6
Mecze z opening killiem
54.1%
Entry kille
3.7
Pierwsze strzały
2
Ø Asysty
4.3
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.9