Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Snax

Snax

Gold Verified
Flag of pl
ID: 5ad1783f-f978-4501-8708-b9a04ba47ee9
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 22 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

223

Win Rate

59%

K/D

1.26

ADR

80

HS %

42.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 53% takich starć

Clutch 1v1
45%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
22%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
11%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
58/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
69/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

454 ms

Statystyki Steam

_-

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

17 kwietnia 2006

Poziom Steam

54

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.01

K/R

0.68

ADR

78

HS %

46.7%

Zabójstwa

283

Asysty

110

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

71.4%
Win Rate
1.15
K/D
68.5
ADR

7

Mecze

98

Zabójstwa

85

Śmierci

5-2

Bilans

17

MVP

40.6%

Headshoty

dust2

40.0%
Win Rate
0.87
K/D
86.6
ADR

5

Mecze

62

Zabójstwa

71

Śmierci

2-3

Bilans

7

MVP

48.0%

Headshoty

ancient

75.0%
Win Rate
1.15
K/D
91.3
ADR

4

Mecze

69

Zabójstwa

60

Śmierci

3-1

Bilans

12

MVP

58.3%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
0.78
K/D
56.9
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

18

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

43.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.12
K/D
99.4
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

17

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

32.0%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
0.75
K/D
65.0
ADR

1

Mecze

12

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

3

MVP

58.0%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
0.64
K/D
64.4
ADR

1

Mecze

9

Zabójstwa

14

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

44.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
27.08.2026 W 7:13 16/10/4 72 1.60 0.80 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
27.08.2026 L 7:13 9/17/11 78 0.53 0.45 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
27.08.2026 W 16:14 14/18/7 57 0.78 0.47 cache
Europe 5v5 Queue
48 min
03.07.2026 W 13:2 18/6/6 121 3.00 1.20 mirage
Europe 5v5 Queue
25 min
03.07.2026 W 4:13 4/8/4 29 0.50 0.24 mirage
Europe 5v5 Queue
27 min
03.07.2026 W 11:13 20/15/5 95 1.33 0.83 ancient
Europe 5v5 Queue
41 min
15.06.2026 W 11:13 19/17/4 80 1.12 0.79 ancient
Europe 5v5 Queue
40 min
15.06.2026 W 13:6 14/12/6 101 1.17 0.74 dust2
Europe 5v5 Queue
34 min
15.06.2026 W 13:3 15/10/6 103 1.50 0.94 dust2
Europe 5v5 Queue
28 min
11.06.2026 L 13:9 8/13/5 51 0.62 0.36 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

37 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-13 do 2026-10-10 100 meczy Win Rate: 57.0% K/D: 0.99

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 10 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#26 651

Koniec Sezonu

#26 627

Najwyższy

#27 651

Najniższy

#26 163

Średni

#26 812

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.99

ADR

74

HS %

17.9%

Win Rate

57.0%

Mecze

100

Wygrane

57

Zabójstwa

1382

Asysty

436

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
45
Obrażenia od granatów
125.3
Oślepieni przeciwnicy
8.8
Ø Śmierci
14.1
Multi-kille
76
Ace'y
0
Ø K/D
1
Ø K/R
0
Ø ADR
78.2
Ø HS %
46.7%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
14.2
Mecze z opening killiem
48.3%
Entry kille
4.4
Pierwsze strzały
2.1
Ø Asysty
5.5
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
11%
Zabójstwa w clutchach
1.7