Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Mag1sk-

Mag1sk-

Gold Verified
Flag of dk
ID: 98542324-dd2e-4b51-b651-99c131420080
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 8 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

375

Win Rate

65%

K/D

1.38

ADR

100

HS %

50.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 60% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
4%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
90/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
70/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
81/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

461 ms

Statystyki Steam

nachos

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

28 lipca 2006

Poziom Steam

20

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.27

K/R

0.76

ADR

88

HS %

47.5%

Zabójstwa

308

Asysty

150

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

inferno

50.0%
Win Rate
0.94
K/D
80.1
ADR

4

Mecze

47

Zabójstwa

50

Śmierci

2-2

Bilans

5

MVP

48.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
2.19
K/D
102.8
ADR

3

Mecze

46

Zabójstwa

21

Śmierci

3-0

Bilans

12

MVP

49.3%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.21
K/D
86.5
ADR

3

Mecze

29

Zabójstwa

24

Śmierci

3-0

Bilans

10

MVP

59.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
2.05
K/D
114.8
ADR

2

Mecze

41

Zabójstwa

20

Śmierci

2-0

Bilans

7

MVP

51.5%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
1.59
K/D
102.5
ADR

2

Mecze

46

Zabójstwa

29

Śmierci

1-1

Bilans

11

MVP

44.0%

Headshoty

mirage

50.0%
Win Rate
1.28
K/D
80.9
ADR

2

Mecze

37

Zabójstwa

29

Śmierci

1-1

Bilans

7

MVP

40.5%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
25.09.2026 W 7:13 28/11/7 135 2.55 1.40 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
25.09.2026 W 4:13 13/9/8 95 1.44 0.76 ancient
Europe 5v5 Queue
27 min
25.09.2026 L 13:8 15/16/5 86 0.94 0.71 inferno
Europe 5v5 Queue
35 min
25.09.2026 L 16:14 38/16/10 134 2.38 1.27 nuke
Europe 5v5 Queue
47 min
16.09.2026 L 14:16 17/23/5 64 0.74 0.57 nuke
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
42 min
16.09.2026 W 13:11 11/21/10 77 0.52 0.46 inferno
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
52 min
16.09.2026 W 13:8 12/13/8 61 0.92 0.57 cache
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
43 min
16.09.2026 W 13:4 9/12/7 82 0.75 0.53 dust2
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
33 min
16.09.2026 W 13:7 15/13/3 76 1.15 0.75 mirage
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
42 min
16.09.2026 W 13:0 10/3/8 86 3.33 0.77 dust2
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
21 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-01-23 do 2026-10-03 63 meczy Win Rate: 73.0% K/D: 1.46

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.46

ADR

95

HS %

21.2%

Win Rate

73.0%

Mecze

63

Wygrane

46

Zabójstwa

1148

Asysty

300

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
52
Obrażenia od granatów
218.3
Oślepieni przeciwnicy
11.3
Ø Śmierci
10.8
Multi-kille
77
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
92.8
Ø HS %
49.3%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
15.4
Mecze z opening killiem
57.6%
Entry kille
4.1
Pierwsze strzały
2.4
Ø Asysty
8
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
4%
Zabójstwa w clutchach
1.2