Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar Mag1sk-

Mag1sk-

Gold Verified
Flag of dk
ID: 98542324-dd2e-4b51-b651-99c131420080
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 17 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

375

Відсоток перемог

65%

K/D

1.38

ADR

100

HS %

50.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
24%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 60% таких дуелей

Клатч 1v1
39%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
27%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
4%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
52%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
90/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
70/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Хороший результат

Гранати
81/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Хороший результат

Час реакції

461 ms

Статистика Steam

nachos

Години в CS

приховано

Дата створення

July 28, 2006

Рівень Steam

20

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.27

K/R

0.76

ADR

88

HS %

47.5%

Вбивства

308

Підтримки

150

Відсоток перемог

65.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

inferno

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.94
profile.mapStatsCard.kd
80.1
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

47

profile.mapStatsCard.kills

50

profile.mapStatsCard.deaths

2-2

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

48.0%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.19
profile.mapStatsCard.kd
102.8
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

46

profile.mapStatsCard.kills

21

profile.mapStatsCard.deaths

3-0

profile.mapStatsCard.record

12

profile.mapStatsCard.mvps

49.3%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.21
profile.mapStatsCard.kd
86.5
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

29

profile.mapStatsCard.kills

24

profile.mapStatsCard.deaths

3-0

profile.mapStatsCard.record

10

profile.mapStatsCard.mvps

59.0%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
2.05
profile.mapStatsCard.kd
114.8
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

41

profile.mapStatsCard.kills

20

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

7

profile.mapStatsCard.mvps

51.5%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.59
profile.mapStatsCard.kd
102.5
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

46

profile.mapStatsCard.kills

29

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

11

profile.mapStatsCard.mvps

44.0%

profile.mapStatsCard.headshots

mirage

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.28
profile.mapStatsCard.kd
80.9
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

37

profile.mapStatsCard.kills

29

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

7

profile.mapStatsCard.mvps

40.5%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
09/25/2026 W 7:13 28/11/7 135 2.55 1.40 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
09/25/2026 W 4:13 13/9/8 95 1.44 0.76 ancient
Europe 5v5 Queue
27 min
09/25/2026 L 13:8 15/16/5 86 0.94 0.71 inferno
Europe 5v5 Queue
35 min
09/25/2026 L 16:14 38/16/10 134 2.38 1.27 nuke
Europe 5v5 Queue
47 min
09/16/2026 L 14:16 17/23/5 64 0.74 0.57 nuke
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
42 min
09/16/2026 W 13:11 11/21/10 77 0.52 0.46 inferno
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
52 min
09/16/2026 W 13:8 12/13/8 61 0.92 0.57 cache
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
43 min
09/16/2026 W 13:4 9/12/7 82 0.75 0.53 dust2
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
33 min
09/16/2026 W 13:7 15/13/3 76 1.15 0.75 mirage
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
42 min
09/16/2026 W 13:0 10/3/8 86 3.33 0.77 dust2
Stake Pulse Beat III - Open Qualifier II
21 min

Активність - останні 90 днів

22 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-01-23 do 2026-10-03 63 матчів Win Rate: 73.0% K/D: 1.46

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.46

ADR

95

HS %

21.2%

Відсоток перемог

73.0%

Матчі

63

Перемоги

46

Вбивства

1148

Підтримки

300

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
6
profile.generalStats.mvps
52
profile.generalStats.utilityDmg
218.3
profile.generalStats.enemiesFlashed
11.3
profile.generalStats.avgDeaths
10.8
profile.generalStats.multiKills
77
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.4
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
92.8
profile.generalStats.avgHs
49.3%
profile.generalStats.winRate
75%
profile.generalStats.avgKills
15.4
profile.generalStats.openingMatches
57.6%
profile.generalStats.entryKills
4.1
profile.generalStats.firstShootDowns
2.4
profile.generalStats.avgAssists
8
profile.generalStats.utilitySuccess
52%
profile.generalStats.awpPercent
4%
profile.generalStats.clutchKills
1.2