Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar friberg

friberg

Gold Verified
Flag of se
ID: 8de88a46-bf0d-445f-8439-c965ea927fc0
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 8 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1232

Win Rate

55%

K/D

1.07

ADR

83

HS %

50.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 49% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
20%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
1%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
90/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
80/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

517 ms

Statystyki Steam

magikerN

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

27 sierpnia 2006

Znajomi

362

Poziom Steam

20

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.02

K/R

0.75

ADR

81

HS %

52.4%

Zabójstwa

308

Asysty

102

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

28.6%
Win Rate
0.85
K/D
77.3
ADR

7

Mecze

100

Zabójstwa

117

Śmierci

2-5

Bilans

13

MVP

52.1%

Headshoty

dust2

75.0%
Win Rate
1.33
K/D
92.9
ADR

4

Mecze

65

Zabójstwa

49

Śmierci

3-1

Bilans

10

MVP

57.0%

Headshoty

anubis

66.7%
Win Rate
1.21
K/D
93.4
ADR

3

Mecze

63

Zabójstwa

52

Śmierci

2-1

Bilans

7

MVP

50.3%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.00
K/D
73.3
ADR

3

Mecze

47

Zabójstwa

47

Śmierci

3-0

Bilans

5

MVP

52.7%

Headshoty

cache

50.0%
Win Rate
0.58
K/D
58.5
ADR

2

Mecze

15

Zabójstwa

26

Śmierci

1-1

Bilans

2

MVP

53.5%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.80
K/D
88.2
ADR

1

Mecze

18

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

39.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 L 13:8 13/18/8 72 0.72 0.62 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
14.10.2026 L 9:13 19/15/4 93 1.27 0.86 anubis
Europe 5v5 Queue
34 min
14.10.2026 L 13:2 8/14/3 61 0.57 0.53 cache
Europe 5v5 Queue
27 min
14.10.2026 L 13:3 6/15/3 54 0.40 0.38 mirage
Europe 5v5 Queue
24 min
13.10.2026 W 4:13 7/12/5 56 0.58 0.41 cache
Europe 5v5 Queue
33 min
13.10.2026 L 8:13 12/16/4 68 0.75 0.57 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
13.10.2026 W 13:16 20/20/7 79 1.00 0.69 nuke
Europe 5v5 Queue
52 min
13.10.2026 W 16:13 23/21/9 87 1.10 0.79 anubis
Europe 5v5 Queue
48 min
12.10.2026 W 7:13 18/10/5 88 1.80 0.90 inferno
Europe 5v5 Queue
34 min
12.10.2026 W 13:2 11/7/6 79 1.57 0.73 dust2
Europe 5v5 Queue
25 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

45 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-09 do 2026-09-25 25 meczy Win Rate: 60.0% K/D: 1.18

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.18

ADR

87

HS %

21.6%

Win Rate

60.0%

Mecze

25

Wygrane

15

Zabójstwa

422

Asysty

138

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
40
Obrażenia od granatów
127.2
Oślepieni przeciwnicy
10.2
Ø Śmierci
15.1
Multi-kille
69
Ace'y
3
Ø K/D
1
Ø K/R
0
Ø ADR
80.9
Ø HS %
52.4%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
15.4
Mecze z opening killiem
43%
Entry kille
5.4
Pierwsze strzały
2.4
Ø Asysty
5.1
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
1%
Zabójstwa w clutchach
1.4