Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar saffee77

saffee77

Gold Verified
Flag of br
ID: 06b83f3b-3b65-4de1-b556-ea02535050e8
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 13 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

95

Win Rate

65%

K/D

1.62

ADR

94

HS %

46.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 62% takich starć

Clutch 1v1
46%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
36%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
27%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
96/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
73/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
68/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

442 ms

Statystyki Steam

M O T T O シ

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.88

K/R

1.11

ADR

112

HS %

45.9%

Zabójstwa

460

Asysty

105

Win Rate

80.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

77.8%
Win Rate
1.77
K/D
108.9
ADR

9

Mecze

189

Zabójstwa

107

Śmierci

7-2

Bilans

36

MVP

46.4%

Headshoty

dust2

83.3%
Win Rate
2.26
K/D
120.8
ADR

6

Mecze

147

Zabójstwa

65

Śmierci

5-1

Bilans

25

MVP

44.8%

Headshoty

cache

66.7%
Win Rate
1.76
K/D
101.3
ADR

3

Mecze

74

Zabójstwa

42

Śmierci

2-1

Bilans

16

MVP

45.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.44
K/D
102.4
ADR

1

Mecze

23

Zabójstwa

16

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

52.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.80
K/D
129.3
ADR

1

Mecze

27

Zabójstwa

15

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

44.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
06.09.2026 W 5:13 14/7/3 81 2.00 0.78 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
05.09.2026 W 13:7 23/9/6 104 2.56 1.15 cache
Europe 5v5 Queue
29 min
05.09.2026 W 13:5 19/10/4 105 1.90 1.06 dust2
Europe 5v5 Queue
29 min
05.09.2026 L 11:13 35/15/2 136 2.33 1.46 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
05.09.2026 W 13:11 23/16/9 102 1.44 0.96 anubis
Europe 5v5 Queue
42 min
05.09.2026 L 6:13 22/16/2 114 1.38 1.16 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
04.09.2026 W 9:13 18/14/11 103 1.29 0.82 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
04.09.2026 L 11:13 22/18/7 98 1.22 0.92 dust2
Europe 5v5 Queue
46 min
01.09.2026 W 13:10 27/15/10 129 1.80 1.17 nuke
Europe 5v5 Queue
41 min
01.09.2026 W 8:13 13/13/7 68 1.00 0.62 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-11 do 2026-09-29 100 meczy Win Rate: 48.0% K/D: 1.15

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.15

ADR

74

HS %

20.7%

Win Rate

48.0%

Mecze

100

Wygrane

48

Zabójstwa

1478

Asysty

280

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
8
MVP
83
Obrażenia od granatów
80.3
Oślepieni przeciwnicy
11.2
Ø Śmierci
12.3
Multi-kille
130
Ace'y
2
Ø K/D
1.9
Ø K/R
0
Ø ADR
112
Ø HS %
45.9%
Win Rate %
80%
Ø Zabójstwa
23
Mecze z opening killiem
65%
Entry kille
5.2
Pierwsze strzały
3.4
Ø Asysty
5.3
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
27%
Zabójstwa w clutchach
2.3