Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Xizt

Xizt

Gold Verified
Flag of se
ID: 93fdfbd9-b47d-4b25-a200-1b44931e86e0
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 18 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

31

Win Rate

52%

K/D

1.11

ADR

81

HS %

46.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
17%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 51% takich starć

Clutch 1v1
29%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
12%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
4%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
45%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
76/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
45/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

527 ms

Statystyki Steam

Xizt

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.14

K/R

0.74

ADR

84

HS %

48.6%

Zabójstwa

329

Asysty

121

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

83.3%
Win Rate
0.84
K/D
70.0
ADR

6

Mecze

77

Zabójstwa

92

Śmierci

5-1

Bilans

6

MVP

52.7%

Headshoty

ancient

60.0%
Win Rate
1.49
K/D
98.6
ADR

5

Mecze

88

Zabójstwa

59

Śmierci

3-2

Bilans

15

MVP

45.6%

Headshoty

train

100.0%
Win Rate
1.67
K/D
83.2
ADR

2

Mecze

30

Zabójstwa

18

Śmierci

2-0

Bilans

6

MVP

55.0%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
1.42
K/D
95.9
ADR

2

Mecze

44

Zabójstwa

31

Śmierci

1-1

Bilans

9

MVP

38.5%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
0.74
K/D
66.7
ADR

2

Mecze

28

Zabójstwa

38

Śmierci

1-1

Bilans

1

MVP

43.0%

Headshoty

overpass

100.0%
Win Rate
1.23
K/D
102.5
ADR

1

Mecze

27

Zabójstwa

22

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

33.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.14
K/D
76.8
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

14

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

69.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.27
K/D
92.3
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

15

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

53.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
12.08.2025 W 3:13 23/9/3 149 2.56 1.44 ancient
Europe 5v5 Queue
27 min
12.08.2025 W 16:19 27/22/18 103 1.23 0.77 overpass
Europe 5v5 Queue
65 min
22.05.2025 W 13:3 17/6/5 96 2.83 1.06 train
Europe 5v5 Queue
24 min
22.05.2025 W 2:13 19/6/5 125 3.17 1.27 ancient
Europe 5v5 Queue
21 min
22.05.2025 W 11:13 16/14/7 77 1.14 0.67 inferno
Europe 5v5 Queue
45 min
20.03.2025 W 14:16 15/23/12 68 0.65 0.50 mirage
Europe 5v5 Queue
52 min
16.03.2025 L 11:13 21/17/2 76 1.24 0.88 nuke
Europe 5v5 Queue
39 min
15.03.2025 W 13:10 16/18/9 96 0.89 0.70 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
15.03.2025 W 13:5 13/12/4 70 1.08 0.72 train
Europe 5v5 Queue
28 min
15.03.2025 W 7:13 18/11/5 77 1.64 0.90 ancient
Europe 5v5 Queue
31 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

74 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-03 0 mecze Win Rate: 0.0% K/D: 0.00

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.00

ADR

0

HS %

0.0%

Win Rate

0.0%

Mecze

0

Wygrane

0

Zabójstwa

0

Asysty

0

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
48
Obrażenia od granatów
123.1
Oślepieni przeciwnicy
8.1
Ø Śmierci
14.5
Multi-kille
88
Ace'y
0
Ø K/D
1.1
Ø K/R
0
Ø ADR
83.8
Ø HS %
48.6%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
16.5
Mecze z opening killiem
51.3%
Entry kille
3.8
Pierwsze strzały
2
Ø Asysty
6.1
Skuteczność granatów %
45%
AWP %
4%
Zabójstwa w clutchach
1.3