Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar devvezfg

devvezfg

Gold Verified
Flag of dk
ID: d6bc4849-5256-4463-a38e-bcd77fc31ff9
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 9 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

404

Win Rate

62%

K/D

1.46

ADR

92

HS %

44.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 61% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
26%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
23%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
99/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
67/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
70/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

412 ms

Statystyki Steam

zzzFG!!

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

20 stycznia 2007

Znajomi

198

Poziom Steam

22

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.39

K/R

0.82

ADR

85

HS %

34.9%

Zabójstwa

346

Asysty

79

Win Rate

85.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

100.0%
Win Rate
1.94
K/D
98.1
ADR

5

Mecze

95

Zabójstwa

49

Śmierci

5-0

Bilans

15

MVP

31.2%

Headshoty

ancient

66.7%
Win Rate
1.31
K/D
89.7
ADR

3

Mecze

55

Zabójstwa

42

Śmierci

2-1

Bilans

8

MVP

49.7%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.39
K/D
79.0
ADR

2

Mecze

32

Zabójstwa

23

Śmierci

2-0

Bilans

5

MVP

36.5%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.43
K/D
88.8
ADR

2

Mecze

33

Zabójstwa

23

Śmierci

2-0

Bilans

8

MVP

38.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
2.17
K/D
125.8
ADR

1

Mecze

26

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

27.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
0.82
K/D
71.0
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

17

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

36.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
26.08.2026 W 13:4 15/8/4 90 1.88 0.88 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
26.08.2026 W 10:13 26/15/4 107 1.73 1.13 mirage
Europe 5v5 Queue
38 min
26.08.2026 W 10:13 22/13/7 107 1.69 0.96 ancient
Europe 5v5 Queue
42 min
26.08.2026 W 9:13 26/12/3 126 2.17 1.18 cache
Europe 5v5 Queue
34 min
24.08.2026 L 9:13 20/18/1 80 1.11 0.91 ancient
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
46 min
24.08.2026 W 13:6 19/12/2 92 1.58 1.00 nuke
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
41 min
23.08.2026 W 13:10 26/12/5 114 2.17 1.13 mirage
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
47 min
23.08.2026 W 13:7 16/10/6 89 1.60 0.80 mirage
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
34 min
23.08.2026 W 13:6 20/9/3 96 2.22 1.05 dust2
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
34 min
23.08.2026 W 13:0 12/4/3 91 3.00 0.92 mirage
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
17 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-06-16 do 2026-10-13 100 meczy Win Rate: 65.0% K/D: 1.26

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.26

ADR

76

HS %

24.0%

Win Rate

65.0%

Mecze

100

Wygrane

65

Zabójstwa

1514

Asysty

288

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
10
MVP
46
Obrażenia od granatów
73.8
Oślepieni przeciwnicy
10.1
Ø Śmierci
11.7
Multi-kille
75
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
85.7
Ø HS %
35.6%
Win Rate %
77.8%
Ø Zabójstwa
16.6
Mecze z opening killiem
64%
Entry kille
4.8
Pierwsze strzały
3.1
Ø Asysty
3.7
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
23%
Zabójstwa w clutchach
1.7