Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Snappi

Snappi

Gold Verified
Flag of dk
ID: 5ac5c933-09c3-4a72-ab42-057fe99df7f5
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 10 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

475

Win Rate

54%

K/D

1.11

ADR

81

HS %

51.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
16%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 52% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
19%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
77/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
48/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
80/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

496 ms

Statystyki Steam

Snappi

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.07

K/R

0.74

ADR

85

HS %

55.1%

Zabójstwa

326

Asysty

131

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

50.0%
Win Rate
0.93
K/D
74.3
ADR

6

Mecze

82

Zabójstwa

88

Śmierci

3-3

Bilans

7

MVP

59.2%

Headshoty

ancient

66.7%
Win Rate
1.30
K/D
100.4
ADR

6

Mecze

109

Zabójstwa

84

Śmierci

4-2

Bilans

18

MVP

56.7%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.06
K/D
84.3
ADR

4

Mecze

82

Zabójstwa

77

Śmierci

4-0

Bilans

11

MVP

49.3%

Headshoty

anubis

66.7%
Win Rate
1.10
K/D
86.4
ADR

3

Mecze

46

Zabójstwa

42

Śmierci

2-1

Bilans

5

MVP

55.7%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
0.47
K/D
55.4
ADR

1

Mecze

7

Zabójstwa

15

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

43.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
15.08.2026 W 12:16 18/16/3 62 1.13 0.64 mirage
Europe 5v5 Queue
46 min
15.08.2026 W 8:13 19/13/5 98 1.46 0.90 anubis
Europe 5v5 Queue
33 min
15.08.2026 W 13:10 19/16/5 89 1.19 0.83 nuke
Europe 5v5 Queue
39 min
13.08.2026 L 10:13 20/18/9 107 1.11 0.87 ancient
Europe 5v5 Queue
35 min
12.08.2026 W 4:13 12/10/7 74 1.20 0.71 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
11.08.2026 L 11:13 24/18/9 111 1.33 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
34 min
11.08.2026 W 9:13 21/19/4 91 1.11 0.95 nuke
Europe 5v5 Queue
37 min
11.08.2026 W 7:13 18/13/8 116 1.38 0.90 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min
11.08.2026 W 13:6 16/10/6 96 1.60 0.84 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
10.08.2026 L 13:4 7/15/3 55 0.47 0.41 cache
Europe 5v5 Queue
31 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-02 do 2026-08-16 100 meczy Win Rate: 57.0% K/D: 0.82

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.82

ADR

62

HS %

24.3%

Win Rate

57.0%

Mecze

100

Wygrane

57

Zabójstwa

1156

Asysty

371

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
42
Obrażenia od granatów
197.6
Oślepieni przeciwnicy
9.8
Ø Śmierci
15.3
Multi-kille
75
Ace'y
0
Ø K/D
1.1
Ø K/R
0
Ø ADR
85
Ø HS %
55.1%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
16.3
Mecze z opening killiem
62.1%
Entry kille
2.9
Pierwsze strzały
1.8
Ø Asysty
6.6
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.9