Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar apEX

apEX

Gold Verified
Flag of fr
ID: de21905f-47e9-46c2-bfd2-e56f63795c87
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 12 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

534

Win Rate

55%

K/D

1.13

ADR

85

HS %

52.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 50% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
19%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
56%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
87/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
61/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
86/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

476 ms

Statystyki Steam

Petite Pute

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

5 maja 2007

Poziom Steam

20

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.14

K/R

0.82

ADR

96

HS %

55.8%

Zabójstwa

387

Asysty

150

Win Rate

50.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

cache

83.3%
Win Rate
1.20
K/D
91.9
ADR

6

Mecze

125

Zabójstwa

104

Śmierci

5-1

Bilans

18

MVP

57.8%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
1.20
K/D
99.3
ADR

6

Mecze

103

Zabójstwa

86

Śmierci

3-3

Bilans

15

MVP

57.5%

Headshoty

mirage

33.3%
Win Rate
1.12
K/D
103.8
ADR

3

Mecze

48

Zabójstwa

43

Śmierci

1-2

Bilans

5

MVP

48.0%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
1.00
K/D
93.6
ADR

2

Mecze

32

Zabójstwa

32

Śmierci

1-1

Bilans

5

MVP

65.5%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
1.06
K/D
92.0
ADR

2

Mecze

50

Zabójstwa

47

Śmierci

0-2

Bilans

8

MVP

52.0%

Headshoty

ancient

0.0%
Win Rate
1.07
K/D
85.5
ADR

1

Mecze

29

Zabójstwa

27

Śmierci

0-1

Bilans

5

MVP

45.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
10.10.2026 W 25:23 36/36/13 93 1.00 0.75 cache
Europe 5v5 Queue
90 min
09.10.2026 W 6:13 18/12/8 85 1.50 0.95 cache
Europe 5v5 Queue
30 min
08.10.2026 W 13:3 16/7/7 110 2.29 1.00 cache
Europe 5v5 Queue
27 min
08.10.2026 W 13:7 22/12/10 133 1.83 1.10 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
07.10.2026 L 13:9 16/16/7 89 1.00 0.73 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
06.10.2026 L 8:13 15/17/3 77 0.88 0.71 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
03.10.2026 W 13:5 17/13/7 130 1.31 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
30 min
03.10.2026 L 19:16 29/27/6 86 1.07 0.83 ancient
Europe 5v5 Queue
55 min
27.09.2026 W 13:7 16/14/5 90 1.14 0.80 nuke
Europe 5v5 Queue
31 min
27.09.2026 W 13:8 11/11/8 69 1.00 0.52 cache
Europe 5v5 Queue
30 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

21 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-03 do 2026-10-11 100 meczy Win Rate: 64.0% K/D: 0.88

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.88

ADR

71

HS %

21.7%

Win Rate

64.0%

Mecze

100

Wygrane

64

Zabójstwa

1232

Asysty

470

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
56
Obrażenia od granatów
199.9
Oślepieni przeciwnicy
11.8
Ø Śmierci
17
Multi-kille
99
Ace'y
0
Ø K/D
1.1
Ø K/R
0
Ø ADR
95.8
Ø HS %
55.8%
Win Rate %
50%
Ø Zabójstwa
19.4
Mecze z opening killiem
53.6%
Entry kille
6.3
Pierwsze strzały
3.4
Ø Asysty
7.5
Skuteczność granatów %
56%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.3