Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar FL1TJO

FL1TJO

Gold Verified
Flag of ru
ID: 510de1a0-f1e0-4aa4-b9b0-18fd6935c45c
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 12 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1163

Win Rate

60%

K/D

1.25

ADR

94

HS %

48.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 55% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
21%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
2%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
90/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
66/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
64/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

446 ms

Statystyki Steam

FL1T

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

14 stycznia 2008

Znajomi

295

Poziom Steam

15

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.25

K/R

0.84

ADR

93

HS %

56.4%

Zabójstwa

355

Asysty

86

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

88.9%
Win Rate
1.30
K/D
92.2
ADR

9

Mecze

151

Zabójstwa

116

Śmierci

8-1

Bilans

22

MVP

60.2%

Headshoty

anubis

60.0%
Win Rate
1.31
K/D
96.6
ADR

5

Mecze

92

Zabójstwa

70

Śmierci

3-2

Bilans

11

MVP

53.0%

Headshoty

dust2

33.3%
Win Rate
1.11
K/D
92.2
ADR

3

Mecze

61

Zabójstwa

55

Śmierci

1-2

Bilans

10

MVP

66.0%

Headshoty

ancient

50.0%
Win Rate
1.31
K/D
83.2
ADR

2

Mecze

34

Zabójstwa

26

Śmierci

1-1

Bilans

5

MVP

47.0%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
0.94
K/D
101.6
ADR

1

Mecze

17

Zabójstwa

18

Śmierci

0-1

Bilans

4

MVP

29.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
06.08.2026 L 13:10 24/17/6 112 1.41 1.04 anubis
Europe 5v5 Queue
40 min
04.08.2026 W 13:11 21/14/3 94 1.50 0.88 mirage
Europe 5v5 Queue
42 min
03.08.2026 W 13:8 17/13/2 90 1.31 0.81 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min
03.08.2026 W 10:13 22/17/6 106 1.29 0.96 anubis
Europe 5v5 Queue
42 min
03.08.2026 W 7:13 16/12/10 108 1.33 0.80 mirage
Europe 5v5 Queue
27 min
03.08.2026 L 8:13 18/15/2 100 1.20 0.86 anubis
Europe 5v5 Queue
34 min
03.08.2026 W 13:9 21/14/3 106 1.50 0.95 dust2
Europe 5v5 Queue
32 min
03.08.2026 L 14:16 24/24/5 93 1.00 0.80 dust2
Europe 5v5 Queue
49 min
03.08.2026 W 3:13 17/8/4 112 2.13 1.06 anubis
Europe 5v5 Queue
23 min
03.08.2026 W 13:3 11/11/7 100 1.00 0.69 mirage
Europe 5v5 Queue
26 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-14 do 2026-10-09 100 meczy Win Rate: 60.0% K/D: 1.17

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.17

ADR

86

HS %

22.9%

Win Rate

60.0%

Mecze

100

Wygrane

60

Zabójstwa

1687

Asysty

488

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
52
Obrażenia od granatów
90
Oślepieni przeciwnicy
6.8
Ø Śmierci
14.3
Multi-kille
92
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
92.9
Ø HS %
56.4%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
17.8
Mecze z opening killiem
55.8%
Entry kille
3.9
Pierwsze strzały
2.2
Ø Asysty
4.3
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
2%
Zabójstwa w clutchach
2