Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar rain

rain

Gold Verified
Flag of no
ID: 004cfd66-dbe2-4378-ba26-3d7617cd37aa
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 19 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

307

Win Rate

56%

K/D

1.20

ADR

91

HS %

58.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
22%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 57% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
20%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
49%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
90/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
57/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
70/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

466 ms

Statystyki Steam

bigboyblack

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.15

K/R

0.77

ADR

85

HS %

55.5%

Zabójstwa

331

Asysty

111

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

60.0%
Win Rate
1.39
K/D
95.7
ADR

5

Mecze

100

Zabójstwa

72

Śmierci

3-2

Bilans

11

MVP

55.2%

Headshoty

mirage

80.0%
Win Rate
1.28
K/D
81.2
ADR

5

Mecze

69

Zabójstwa

54

Śmierci

4-1

Bilans

15

MVP

55.2%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
0.98
K/D
81.8
ADR

3

Mecze

46

Zabójstwa

47

Śmierci

3-0

Bilans

7

MVP

51.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.23
K/D
89.6
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

13

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

56.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
0.79
K/D
65.1
ADR

1

Mecze

11

Zabójstwa

14

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

45.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
1.25
K/D
99.3
ADR

1

Mecze

20

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

4

MVP

65.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
26.08.2026 W 10:13 29/15/4 113 1.93 1.26 ancient
Europe 5v5 Queue
42 min
26.08.2026 W 9:13 16/13/9 90 1.23 0.73 cache
Europe 5v5 Queue
34 min
26.08.2026 W 13:7 11/16/2 63 0.69 0.55 nuke
Europe 5v5 Queue
38 min
24.08.2026 L 9:13 10/13/3 58 0.77 0.45 ancient
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
46 min
24.08.2026 W 13:6 19/12/4 97 1.58 1.00 nuke
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
41 min
23.08.2026 W 13:10 16/15/10 93 1.07 0.70 mirage
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
47 min
23.08.2026 W 13:7 14/10/1 65 1.40 0.70 mirage
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
34 min
23.08.2026 W 13:6 11/14/6 65 0.79 0.58 dust2
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
34 min
23.08.2026 W 13:0 13/2/2 85 6.50 1.00 mirage
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
17 min
23.08.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers

Aktywność - Ostatnie 90 dni

27 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-07-22 do 2026-10-13 100 meczy Win Rate: 67.0% K/D: 1.22

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.22

ADR

84

HS %

24.3%

Win Rate

67.0%

Mecze

100

Wygrane

67

Zabójstwa

1612

Asysty

428

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
48
Obrażenia od granatów
130
Oślepieni przeciwnicy
9.3
Ø Śmierci
13.3
Multi-kille
75
Ace'y
1
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
84.9
Ø HS %
54.2%
Win Rate %
78.9%
Ø Zabójstwa
15.8
Mecze z opening killiem
63.6%
Entry kille
3.5
Pierwsze strzały
2.3
Ø Asysty
5.1
Skuteczność granatów %
49%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.1