Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar HooXi

HooXi

Gold Verified
Flag of dk
ID: ec9341cc-8c44-4305-85c3-03030ecc5886
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 25 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1032

Win Rate

69%

K/D

1.36

ADR

98

HS %

54.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 59% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
31%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
4%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
92/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
40/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
85/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

440 ms

Statystyki Steam

Kevin ,@,é

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

27 maja 2008

Poziom Steam

55

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.31

K/R

0.91

ADR

94

HS %

57.9%

Zabójstwa

408

Asysty

99

Win Rate

50.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

nuke

100.0%
Win Rate
1.81
K/D
110.6
ADR

4

Mecze

98

Zabójstwa

54

Śmierci

4-0

Bilans

17

MVP

58.5%

Headshoty

ancient

25.0%
Win Rate
1.08
K/D
87.5
ADR

4

Mecze

85

Zabójstwa

79

Śmierci

1-3

Bilans

14

MVP

57.5%

Headshoty

dust2

33.3%
Win Rate
1.20
K/D
87.6
ADR

3

Mecze

48

Zabójstwa

40

Śmierci

1-2

Bilans

6

MVP

59.7%

Headshoty

cache

66.7%
Win Rate
1.57
K/D
97.4
ADR

3

Mecze

69

Zabójstwa

44

Śmierci

2-1

Bilans

8

MVP

58.7%

Headshoty

inferno

33.3%
Win Rate
1.18
K/D
93.9
ADR

3

Mecze

52

Zabójstwa

44

Śmierci

1-2

Bilans

9

MVP

56.3%

Headshoty

mirage

50.0%
Win Rate
1.45
K/D
97.0
ADR

2

Mecze

45

Zabójstwa

31

Śmierci

1-1

Bilans

10

MVP

57.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
12.10.2026 W 5:13 24/9/2 115 2.67 1.33 dust2
Europe 5v5 Queue
27 min
12.10.2026 W 16:13 31/18/4 100 1.72 1.07 cache
Europe 5v5 Queue
47 min
08.10.2026 W 10:13 22/13/6 96 1.69 0.96 cache
Europe 5v5 Queue
36 min
08.10.2026 W 9:13 27/15/5 111 1.80 1.23 nuke
Europe 5v5 Queue
37 min
28.09.2026 W 4:13 21/8/5 115 2.63 1.24 nuke
Europe 5v5 Queue
33 min
22.08.2026 L 3:13 13/14/1 85 0.93 0.81 inferno
Europe 5v5 Queue
27 min
22.08.2026 L 3:13 16/13/5 97 1.23 1.00 cache
Europe 5v5 Queue
25 min
22.08.2026 L 12:16 20/20/10 92 1.00 0.71 inferno
Europe 5v5 Queue
54 min
22.08.2026 L 13:11 17/20/5 96 0.85 0.71 ancient
Europe 5v5 Queue
41 min
22.08.2026 W 13:6 22/11/7 120 2.00 1.16 nuke
Europe 5v5 Queue
29 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-30 do 2026-10-04 100 meczy Win Rate: 51.0% K/D: 0.86

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.86

ADR

65

HS %

24.5%

Win Rate

51.0%

Mecze

100

Wygrane

51

Zabójstwa

1264

Asysty

408

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
66
Obrażenia od granatów
160.7
Oślepieni przeciwnicy
12.4
Ø Śmierci
14.9
Multi-kille
106
Ace'y
1
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
95.7
Ø HS %
57.3%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
20.6
Mecze z opening killiem
59.1%
Entry kille
4.7
Pierwsze strzały
2.8
Ø Asysty
5.1
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
4%
Zabójstwa w clutchach
2.5