Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar NEXA

NEXA

Gold Verified
Flag of rs
ID: 0cae2df6-84d4-4fff-936b-87e0b28eab12
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 13 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

695

Win Rate

63%

K/D

1.42

ADR

90

HS %

54.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
12%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
29%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
1%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
58/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
74/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

505 ms

Statystyki Steam

death sovereign

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.27

K/R

0.80

ADR

82

HS %

56.3%

Zabójstwa

358

Asysty

80

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

66.7%
Win Rate
1.40
K/D
88.2
ADR

9

Mecze

177

Zabójstwa

126

Śmierci

6-3

Bilans

30

MVP

63.4%

Headshoty

dust2

25.0%
Win Rate
0.94
K/D
65.5
ADR

4

Mecze

59

Zabójstwa

63

Śmierci

1-3

Bilans

6

MVP

50.8%

Headshoty

anubis

33.3%
Win Rate
0.95
K/D
67.6
ADR

3

Mecze

35

Zabójstwa

37

Śmierci

1-2

Bilans

5

MVP

50.3%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.50
K/D
99.0
ADR

2

Mecze

48

Zabójstwa

32

Śmierci

2-0

Bilans

7

MVP

61.5%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.85
K/D
106.6
ADR

1

Mecze

24

Zabójstwa

13

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

50.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.25
K/D
82.4
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

27.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
08.10.2026 L 13:1 10/13/1 79 0.77 0.71 mirage
Europe 5v5 Queue
21 min
08.10.2026 W 11:13 24/13/4 92 1.85 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
08.10.2026 W 6:13 12/11/3 66 1.09 0.63 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
08.10.2026 W 13:9 24/13/4 107 1.85 1.09 inferno
Europe 5v5 Queue
37 min
08.10.2026 W 13:6 18/10/3 94 1.80 0.95 ancient
Europe 5v5 Queue
27 min
08.10.2026 W 13:9 18/13/7 92 1.38 0.82 anubis
Europe 5v5 Queue
42 min
08.10.2026 L 13:8 16/12/7 87 1.33 0.76 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
08.10.2026 W 13:9 15/12/6 82 1.25 0.68 cache
Europe 5v5 Queue
38 min
08.10.2026 W 6:13 6/13/4 49 0.46 0.32 dust2
Europe 5v5 Queue
28 min
06.10.2026 L 10:13 14/11/2 64 1.27 0.61 anubis
Europe 5v5 Queue
41 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

32 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-16 do 2026-09-22 41 meczy Win Rate: 65.9% K/D: 1.46

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 4 z 41 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#26 638

Koniec Sezonu

#27 213

Najwyższy

#27 213

Najniższy

#26 638

Średni

#26 859

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.46

ADR

91

HS %

24.6%

Win Rate

65.9%

Mecze

41

Wygrane

27

Zabójstwa

756

Asysty

135

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
54
Obrażenia od granatów
87.4
Oślepieni przeciwnicy
8.2
Ø Śmierci
14.2
Multi-kille
91
Ace'y
1
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
82.3
Ø HS %
56.3%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
17.9
Mecze z opening killiem
52.5%
Entry kille
2
Pierwsze strzały
1.1
Ø Asysty
4
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
1%
Zabójstwa w clutchach
3.1