Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Mir

Mir

ID Verified
Flag of ru
ID: 2f946776-5117-4132-bf92-dbc874f13214
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 12 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1711

Win Rate

56%

K/D

1.21

ADR

94

HS %

55.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
26%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 57% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
6%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
89/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
56/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
70/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

476 ms

Statystyki Steam

mir

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

25 sierpnia 2008

Znajomi

188

Poziom Steam

26

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.13

K/R

0.84

ADR

94

HS %

59.5%

Zabójstwa

393

Asysty

111

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

88.9%
Win Rate
1.20
K/D
95.0
ADR

9

Mecze

171

Zabójstwa

142

Śmierci

8-1

Bilans

27

MVP

60.3%

Headshoty

ancient

25.0%
Win Rate
0.93
K/D
80.5
ADR

4

Mecze

64

Zabójstwa

69

Śmierci

1-3

Bilans

8

MVP

67.8%

Headshoty

dust2

66.7%
Win Rate
1.04
K/D
96.0
ADR

3

Mecze

57

Zabójstwa

55

Śmierci

2-1

Bilans

12

MVP

44.3%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.20
K/D
98.7
ADR

3

Mecze

77

Zabójstwa

64

Śmierci

3-0

Bilans

16

MVP

60.3%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.26
K/D
113.9
ADR

1

Mecze

24

Zabójstwa

19

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

62.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
13.10.2026 W 13:8 27/13/6 135 2.08 1.29 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
12.10.2026 W 13:8 14/17/4 74 0.82 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
12.10.2026 L 9:13 14/20/5 76 0.70 0.64 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
12.10.2026 W 13:11 24/19/6 114 1.26 1.00 nuke
Europe 5v5 Queue
38 min
12.10.2026 W 8:13 19/16/4 96 1.19 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
11.10.2026 L 13:8 19/16/2 95 1.19 0.90 ancient
Europe 5v5 Queue
37 min
11.10.2026 W 13:11 12/19/11 70 0.63 0.50 ancient
Europe 5v5 Queue
34 min
11.10.2026 W 13:11 27/16/8 114 1.69 1.13 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
11.10.2026 L 13:7 10/17/3 55 0.59 0.50 ancient
Europe 5v5 Queue
33 min
09.10.2026 L 10:13 23/17/10 102 1.35 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
35 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-06-12 do 2026-10-04 100 meczy Win Rate: 60.0% K/D: 0.99

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.99

ADR

78

HS %

22.3%

Win Rate

60.0%

Mecze

100

Wygrane

60

Zabójstwa

1456

Asysty

440

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
8
MVP
64
Obrażenia od granatów
102
Oślepieni przeciwnicy
8
Ø Śmierci
17.5
Multi-kille
98
Ace'y
0
Ø K/D
1.1
Ø K/R
0
Ø ADR
93.7
Ø HS %
59.5%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
19.7
Mecze z opening killiem
55.4%
Entry kille
7
Pierwsze strzały
3.9
Ø Asysty
5.6
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
6%
Zabójstwa w clutchach
1.2