Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar Mir

Mir

ID Verified
Flag of ru
ID: 2f946776-5117-4132-bf92-dbc874f13214
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 13 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

1711

Відсоток перемог

56%

K/D

1.21

ADR

94

HS %

55.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
26%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 57% таких дуелей

Клатч 1v1
42%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
25%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
6%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
51%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
89/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Хороший результат

Позиціонування
56/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Середній

Гранати
70/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Хороший результат

Час реакції

476 ms

Статистика Steam

mir

Години в CS

приховано

Дата створення

August 25, 2008

Друзі

188

Рівень Steam

26

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.13

K/R

0.84

ADR

94

HS %

59.5%

Вбивства

393

Підтримки

111

Відсоток перемог

75.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

mirage

88.9%
profile.mapStatsCard.winRate
1.20
profile.mapStatsCard.kd
95.0
profile.mapStatsCard.adr

9

profile.mapStatsCard.matches

171

profile.mapStatsCard.kills

142

profile.mapStatsCard.deaths

8-1

profile.mapStatsCard.record

27

profile.mapStatsCard.mvps

60.3%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

25.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.93
profile.mapStatsCard.kd
80.5
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

64

profile.mapStatsCard.kills

69

profile.mapStatsCard.deaths

1-3

profile.mapStatsCard.record

8

profile.mapStatsCard.mvps

67.8%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.04
profile.mapStatsCard.kd
96.0
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

57

profile.mapStatsCard.kills

55

profile.mapStatsCard.deaths

2-1

profile.mapStatsCard.record

12

profile.mapStatsCard.mvps

44.3%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.20
profile.mapStatsCard.kd
98.7
profile.mapStatsCard.adr

3

profile.mapStatsCard.matches

77

profile.mapStatsCard.kills

64

profile.mapStatsCard.deaths

3-0

profile.mapStatsCard.record

16

profile.mapStatsCard.mvps

60.3%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.26
profile.mapStatsCard.kd
113.9
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

24

profile.mapStatsCard.kills

19

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

1

profile.mapStatsCard.mvps

62.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/13/2026 W 13:8 27/13/6 135 2.08 1.29 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
10/12/2026 W 13:8 14/17/4 74 0.82 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
10/12/2026 L 9:13 14/20/5 76 0.70 0.64 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
10/12/2026 W 13:11 24/19/6 114 1.26 1.00 nuke
Europe 5v5 Queue
38 min
10/12/2026 W 8:13 19/16/4 96 1.19 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
10/11/2026 L 13:8 19/16/2 95 1.19 0.90 ancient
Europe 5v5 Queue
37 min
10/11/2026 W 13:11 12/19/11 70 0.63 0.50 ancient
Europe 5v5 Queue
34 min
10/11/2026 W 13:11 27/16/8 114 1.69 1.13 dust2
Europe 5v5 Queue
41 min
10/11/2026 L 13:7 10/17/3 55 0.59 0.50 ancient
Europe 5v5 Queue
33 min
10/09/2026 L 10:13 23/17/10 102 1.35 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
35 min

Активність - останні 90 днів

20 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-06-12 do 2026-10-04 100 матчів Win Rate: 60.0% K/D: 0.99

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.99

ADR

78

HS %

22.3%

Відсоток перемог

60.0%

Матчі

100

Перемоги

60

Вбивства

1456

Підтримки

440

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
8
profile.generalStats.mvps
64
profile.generalStats.utilityDmg
102
profile.generalStats.enemiesFlashed
8
profile.generalStats.avgDeaths
17.5
profile.generalStats.multiKills
98
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.1
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
93.7
profile.generalStats.avgHs
59.5%
profile.generalStats.winRate
75%
profile.generalStats.avgKills
19.7
profile.generalStats.openingMatches
55.4%
profile.generalStats.entryKills
7
profile.generalStats.firstShootDowns
3.9
profile.generalStats.avgAssists
5.6
profile.generalStats.utilitySuccess
51%
profile.generalStats.awpPercent
6%
profile.generalStats.clutchKills
1.2