Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar -alexx

-alexx

Gold Verified
Flag of es
ID: a2a823d2-9d89-4034-a4c3-1c11817ba076
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

517

Win Rate

63%

K/D

1.35

ADR

81

HS %

50.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
18%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 52% takich starć

Clutch 1v1
44%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
21%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
1%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
92/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
73/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
71/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

464 ms

Statystyki Steam

colossus

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

4 września 2008

Znajomi

228

Poziom Steam

11

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

0.99

K/R

0.68

ADR

78

HS %

55.8%

Zabójstwa

286

Asysty

109

Win Rate

50.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

100.0%
Win Rate
1.38
K/D
87.0
ADR

5

Mecze

72

Zabójstwa

52

Śmierci

5-0

Bilans

10

MVP

50.2%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
0.75
K/D
67.6
ADR

3

Mecze

40

Zabójstwa

53

Śmierci

0-3

Bilans

6

MVP

60.3%

Headshoty

inferno

50.0%
Win Rate
1.00
K/D
75.3
ADR

2

Mecze

24

Zabójstwa

24

Śmierci

1-1

Bilans

2

MVP

45.5%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
1.11
K/D
87.2
ADR

1

Mecze

20

Zabójstwa

18

Śmierci

0-1

Bilans

2

MVP

65.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.58
K/D
84.6
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

58.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
04.10.2026 L 10:13 20/18/6 87 1.11 0.87 anubis
Europe 5v5 Queue
40 min
26.09.2026 L 13:11 20/17/7 97 1.18 0.83 inferno
Stake Ranked Episode 5 - Closed Qualifier
43 min
24.09.2026 W 13:9 12/15/5 66 0.80 0.55 nuke
Stake Ranked Episode 5 - Closed Qualifier
45 min
07.09.2026 W 3:13 16/8/4 103 2.00 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
24 min
03.09.2026 W 13:10 14/14/7 66 1.00 0.61 ancient
Stake Ranked Episode 4 - Closed Qualifier
46 min
23.08.2026 L 9:13 11/18/4 67 0.61 0.50 cache
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
40 min
23.08.2026 W 13:5 15/9/5 86 1.67 0.83 ancient
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
30 min
23.08.2026 W 13:3 13/8/5 84 1.63 0.81 inferno
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
39 min
23.08.2026 W 13:1 14/6/4 99 2.33 1.00 ancient
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
19 min
23.08.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-09 do 2026-10-10 100 meczy Win Rate: 51.0% K/D: 0.97

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.97

ADR

73

HS %

20.2%

Win Rate

51.0%

Mecze

100

Wygrane

51

Zabójstwa

1432

Asysty

474

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
40
Obrażenia od granatów
116.6
Oślepieni przeciwnicy
10.2
Ø Śmierci
14.2
Multi-kille
65
Ace'y
0
Ø K/D
1
Ø K/R
0
Ø ADR
78
Ø HS %
54.2%
Win Rate %
47.4%
Ø Zabójstwa
14.7
Mecze z opening killiem
48.3%
Entry kille
4.7
Pierwsze strzały
2.3
Ø Asysty
5.5
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
1%
Zabójstwa w clutchach
1