Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar jkaem

jkaem

Gold Verified
Flag of no
ID: 6f9c6825-fba1-4d40-ad56-fe98a6240f88
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 8 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

142

Win Rate

55%

K/D

1.23

ADR

95

HS %

53.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
27%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
22%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
2%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
46%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
85/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
76/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
82/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

553 ms

Statystyki Steam

jod

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

13 listopada 2008

Posiadane gry

33

Znajomi

303

Poziom Steam

12

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.17

K/R

0.88

ADR

97

HS %

61.1%

Zabójstwa

418

Asysty

104

Win Rate

60.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

66.7%
Win Rate
1.39
K/D
114.1
ADR

6

Mecze

147

Zabójstwa

106

Śmierci

4-2

Bilans

21

MVP

54.8%

Headshoty

anubis

80.0%
Win Rate
1.01
K/D
85.3
ADR

5

Mecze

98

Zabójstwa

97

Śmierci

4-1

Bilans

16

MVP

61.4%

Headshoty

ancient

50.0%
Win Rate
1.45
K/D
107.5
ADR

4

Mecze

94

Zabójstwa

65

Śmierci

2-2

Bilans

12

MVP

61.8%

Headshoty

dust2

33.3%
Win Rate
0.83
K/D
80.0
ADR

3

Mecze

44

Zabójstwa

53

Śmierci

1-2

Bilans

6

MVP

66.7%

Headshoty

train

100.0%
Win Rate
1.24
K/D
98.1
ADR

1

Mecze

26

Zabójstwa

21

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

73.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
0.60
K/D
66.6
ADR

1

Mecze

9

Zabójstwa

15

Śmierci

0-1

Bilans

2

MVP

67.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
26.03.2025 L 9:13 22/18/3 83 1.22 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
32 min
25.03.2025 L 13:7 25/15/2 120 1.67 1.25 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
24.03.2025 W 10:13 24/18/3 102 1.33 1.04 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
24.03.2025 L 13:6 6/15/4 63 0.40 0.32 anubis
Europe 5v5 Queue
32 min
15.03.2025 L 9:13 15/18/4 83 0.83 0.68 dust2
Europe 5v5 Queue
32 min
15.03.2025 W 13:9 19/11/2 87 1.73 0.86 anubis
Europe 5v5 Queue
33 min
15.03.2025 W 8:13 21/14/4 95 1.50 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
34 min
14.03.2025 W 13:11 32/15/4 139 2.13 1.33 ancient
Europe 5v5 Queue
37 min
14.03.2025 W 9:13 25/16/10 129 1.56 1.14 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
14.03.2025 L 13:7 20/18/4 104 1.11 1.00 ancient
Europe 5v5 Queue
33 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

64 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 1 2025

Zakres dat: 2025-03-07 do 2025-03-25 3 mecze Win Rate: 66.7% K/D: 1.38

Uwaga: API Leetify zwraca tylko 100 najnowszych meczów. Wyświetlane są tylko dostępne mecze z tego sezonu.

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.38

ADR

106

HS %

30.8%

Win Rate

66.7%

Mecze

3

Wygrane

2

Zabójstwa

66

Asysty

11

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
61
Obrażenia od granatów
84.9
Oślepieni przeciwnicy
5.3
Ø Śmierci
17.9
Multi-kille
115
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
97.3
Ø HS %
61.2%
Win Rate %
60%
Ø Zabójstwa
20.9
Mecze z opening killiem
52.4%
Entry kille
6.3
Pierwsze strzały
3.3
Ø Asysty
5.2
Skuteczność granatów %
46%
AWP %
2%
Zabójstwa w clutchach
2.1