Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar acoR

acoR

Gold Verified
Flag of dk
ID: 66f1dd29-479c-4f83-bee7-51879ff71fa6
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

532

Win Rate

62%

K/D

1.50

ADR

87

HS %

46.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
23%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 61% takich starć

Clutch 1v1
38%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
26%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
32%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
97/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
78/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
67/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

435 ms

Statystyki Steam

acoR

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

18 listopada 2008

Znajomi

328

Poziom Steam

50

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.20

K/R

0.76

ADR

81

HS %

42.5%

Zabójstwa

335

Asysty

111

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

anubis

33.3%
Win Rate
1.22
K/D
81.6
ADR

3

Mecze

62

Zabójstwa

51

Śmierci

1-2

Bilans

12

MVP

41.7%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
0.89
K/D
89.2
ADR

3

Mecze

41

Zabójstwa

46

Śmierci

3-0

Bilans

10

MVP

47.7%

Headshoty

mirage

100.0%
Win Rate
1.53
K/D
86.5
ADR

3

Mecze

55

Zabójstwa

36

Śmierci

3-0

Bilans

10

MVP

36.3%

Headshoty

nuke

66.7%
Win Rate
1.16
K/D
75.6
ADR

3

Mecze

43

Zabójstwa

37

Śmierci

2-1

Bilans

8

MVP

54.3%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
0.72
K/D
70.1
ADR

1

Mecze

13

Zabójstwa

18

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

38.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.90
K/D
72.7
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

47.0%

Headshoty

vertigo

100.0%
Win Rate
2.10
K/D
102.3
ADR

1

Mecze

21

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

48.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
26.09.2026 L 13:10 15/13/5 72 1.15 0.65 inferno
Stake Ranked Episode 5 - Closed Qualifier
46 min
25.09.2026 W 13:7 20/11/8 102 1.82 1.00 anubis
Stake Ranked Episode 5 - Closed Qualifier
35 min
24.09.2026 W 13:10 19/10/9 73 1.90 0.83 ancient
Europe 5v5 Queue
34 min
24.09.2026 L 13:11 26/17/3 104 1.53 1.08 anubis
Europe 5v5 Queue
40 min
23.09.2026 W 13:6 11/19/13 100 0.58 0.58 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min
23.09.2026 W 7:13 18/14/1 73 1.29 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
22.09.2026 W 6:13 19/9/7 91 2.11 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
27 min
22.09.2026 W 11:13 22/14/5 106 1.57 0.92 dust2
Europe 5v5 Queue
34 min
20.09.2026 L 9:13 14/15/4 73 0.93 0.64 anubis
Europe 5v5 Queue
44 min
20.09.2026 W 13:7 18/13/7 96 1.38 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-08 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 39.0% K/D: 1.13

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.13

ADR

74

HS %

27.4%

Win Rate

39.0%

Mecze

100

Wygrane

39

Zabójstwa

1574

Asysty

277

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
59
Obrażenia od granatów
94.9
Oślepieni przeciwnicy
9.8
Ø Śmierci
13.2
Multi-kille
83
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
82.6
Ø HS %
40.4%
Win Rate %
73.7%
Ø Zabójstwa
17.1
Mecze z opening killiem
58.1%
Entry kille
4.9
Pierwsze strzały
2.8
Ø Asysty
5.1
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
32%
Zabójstwa w clutchach
1.6