Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar musen_

musen_

Gold Verified
Flag of dk
ID: 09b3fcd5-ee22-4834-8969-d32577bad72d
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 7 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

449

Win Rate

63%

K/D

1.42

ADR

89

HS %

34.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 61% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
32%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
55%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
92/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
64/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

426 ms

Statystyki Steam

Mr. X

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

17 grudnia 2008

Poziom Steam

30

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.28

K/R

0.78

ADR

84

HS %

39.8%

Zabójstwa

333

Asysty

83

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

nuke

80.0%
Win Rate
1.33
K/D
75.5
ADR

5

Mecze

65

Zabójstwa

49

Śmierci

4-1

Bilans

17

MVP

40.4%

Headshoty

mirage

100.0%
Win Rate
1.59
K/D
101.2
ADR

4

Mecze

86

Zabójstwa

54

Śmierci

4-0

Bilans

8

MVP

34.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.41
K/D
90.6
ADR

4

Mecze

65

Zabójstwa

46

Śmierci

4-0

Bilans

6

MVP

35.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
0.81
K/D
72.4
ADR

2

Mecze

26

Zabójstwa

32

Śmierci

0-2

Bilans

2

MVP

50.0%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
1.63
K/D
117.1
ADR

1

Mecze

26

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

5

MVP

62.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
11.09.2026 W 13:8 22/15/5 117 1.47 1.05 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
11.09.2026 W 13:10 26/14/4 110 1.86 1.13 mirage
Europe 5v5 Queue
39 min
08.09.2026 W 13:5 22/9/2 103 2.44 1.22 mirage
Europe 5v5 Queue
27 min
08.09.2026 L 13:9 26/16/3 117 1.63 1.18 cache
Europe 5v5 Queue
36 min
08.09.2026 W 13:10 16/16/4 76 1.00 0.70 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min
23.08.2026 L 8:13 16/14/1 86 1.14 0.76 nuke
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
39 min
23.08.2026 W 13:5 12/7/3 75 1.71 0.67 nuke
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
35 min
23.08.2026 W 13:10 19/10/8 97 1.90 0.83 dust2
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
42 min
23.08.2026 W 13:0 12/5/4 94 2.40 0.92 nuke
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers
20 min
23.08.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
IEM Beijing 2026 - Global Qualifier - EU Servers

Aktywność - Ostatnie 90 dni

24 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-10 do 2026-09-03 100 meczy Win Rate: 53.0% K/D: 1.15

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.15

ADR

73

HS %

21.3%

Win Rate

53.0%

Mecze

100

Wygrane

53

Zabójstwa

1491

Asysty

319

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
40
Obrażenia od granatów
97.8
Oślepieni przeciwnicy
11.7
Ø Śmierci
12.2
Multi-kille
72
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
86.2
Ø HS %
39.1%
Win Rate %
77.8%
Ø Zabójstwa
16.1
Mecze z opening killiem
62.7%
Entry kille
4.6
Pierwsze strzały
2.9
Ø Asysty
4.6
Skuteczność granatów %
55%
AWP %
32%
Zabójstwa w clutchach
1.4