Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar -Staehr-

-Staehr-

Gold Verified
Flag of dk
ID: 74f9240e-fe24-4aac-aa37-53b2b5e804d8
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

865

Win Rate

59%

K/D

1.26

ADR

96

HS %

54.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
25%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 58% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
84/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
69/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
73/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

465 ms

Statystyki Steam

Johnny D

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

12 stycznia 2009

Znajomi

293

Poziom Steam

14

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.24

K/R

0.89

ADR

97

HS %

55.6%

Zabójstwa

377

Asysty

108

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

50.0%
Win Rate
0.97
K/D
86.1
ADR

6

Mecze

95

Zabójstwa

98

Śmierci

3-3

Bilans

17

MVP

48.2%

Headshoty

cache

83.3%
Win Rate
1.39
K/D
110.5
ADR

6

Mecze

115

Zabójstwa

83

Śmierci

5-1

Bilans

20

MVP

57.7%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.62
K/D
97.3
ADR

3

Mecze

55

Zabójstwa

34

Śmierci

3-0

Bilans

9

MVP

60.3%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
0.79
K/D
70.8
ADR

2

Mecze

33

Zabójstwa

42

Śmierci

1-1

Bilans

4

MVP

54.5%

Headshoty

vertigo

100.0%
Win Rate
1.71
K/D
117.2
ADR

2

Mecze

58

Zabójstwa

34

Śmierci

2-0

Bilans

7

MVP

60.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.50
K/D
99.7
ADR

1

Mecze

21

Zabójstwa

14

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

67.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
10.10.2026 L 13:11 17/18/5 73 0.94 0.71 nuke
Europe 5v5 Queue
36 min
08.10.2026 W 10:13 17/18/8 83 0.94 0.74 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
07.10.2026 W 7:13 13/10/4 77 1.30 0.65 ancient
Europe 5v5 Queue
31 min
07.10.2026 W 13:1 18/10/3 117 1.80 1.29 cache
Europe 5v5 Queue
20 min
07.10.2026 L 13:3 15/14/1 100 1.07 0.94 mirage
Europe 5v5 Queue
24 min
07.10.2026 W 13:5 22/11/4 120 2.00 1.22 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
06.10.2026 L 13:8 12/18/5 70 0.67 0.57 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
05.10.2026 W 14:16 38/19/12 140 2.00 1.27 vertigo
Europe 5v5 Queue
44 min
05.10.2026 W 8:13 20/13/3 95 1.54 0.95 ancient
Europe 5v5 Queue
34 min
29.09.2026 W 7:13 23/16/7 123 1.44 1.15 cache
Europe 5v5 Queue
33 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-14 do 2026-10-14 100 meczy Win Rate: 56.0% K/D: 1.14

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.14

ADR

86

HS %

22.5%

Win Rate

56.0%

Mecze

100

Wygrane

56

Zabójstwa

1631

Asysty

506

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
60
Obrażenia od granatów
139.4
Oślepieni przeciwnicy
11.8
Ø Śmierci
15.3
Multi-kille
96
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
97.3
Ø HS %
55.6%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
18.9
Mecze z opening killiem
64.1%
Entry kille
5.9
Pierwsze strzały
3.8
Ø Asysty
5.4
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.3