Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar exitR

exitR

Gold Verified
Flag of br
ID: e99558e5-1605-45e1-8810-504b01ab3322
SA
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 17 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

461

Win Rate

66%

K/D

1.63

ADR

89

HS %

49.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
14%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 60% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
26%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
1%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
91/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
65/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
86/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

445 ms

Statystyki Steam

exit`

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

29 maja 2009

Znajomi

414

Poziom Steam

37

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.11

K/R

0.67

ADR

74

HS %

54.5%

Zabójstwa

279

Asysty

105

Win Rate

50.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

inferno

50.0%
Win Rate
0.86
K/D
65.6
ADR

4

Mecze

38

Zabójstwa

44

Śmierci

2-2

Bilans

6

MVP

46.8%

Headshoty

mirage

50.0%
Win Rate
1.14
K/D
81.0
ADR

4

Mecze

67

Zabójstwa

59

Śmierci

2-2

Bilans

9

MVP

52.5%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
1.14
K/D
81.2
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

14

Śmierci

0-1

Bilans

5

MVP

56.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.30
K/D
83.4
ADR

1

Mecze

13

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

54.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.42
K/D
75.8
ADR

1

Mecze

17

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

47.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
31.08.2026 W 13:5 13/8/5 80 1.63 0.72 inferno
SA ECL S52 Cup 1
46 min
30.08.2026 L 9:13 23/18/3 102 1.28 1.05 mirage
SA ECL S52 Cup 1
46 min
29.08.2026 L 9:13 13/18/4 74 0.72 0.59 anubis
SA ECL S52 Cup 1
51 min
27.08.2026 W 13:4 12/7/4 71 1.71 0.71 mirage
SA ECL S52 Cup 1
62 min
26.08.2026 L 13:16 25/18/6 94 1.39 0.86 mirage
South America 5V5 Queue
48 min
26.08.2026 W 13:10 12/12/9 55 1.00 0.52 inferno
SA ECL S52 Cup 1
30 min
25.08.2026 L 11:13 13/14/5 75 0.93 0.54 mirage
South America 5V5 Queue
45 min
25.08.2026 W 7:13 13/10/10 83 1.30 0.65 cache
South America 5V5 Queue
33 min
09.08.2026 L 13:10 20/17/3 72 1.18 0.87 inferno
EWC26 CS2 LCQ - Playoffs
52 min
08.08.2026 W 13:7 15/6/4 75 2.50 0.75 dust2
EWC26 CS2 LCQ - Group 2
48 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

21 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-29 do 2026-09-27 100 meczy Win Rate: 55.0% K/D: 1.16

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.16

ADR

77

HS %

22.9%

Win Rate

55.0%

Mecze

100

Wygrane

55

Zabójstwa

1428

Asysty

439

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
44
Obrażenia od granatów
166.4
Oślepieni przeciwnicy
12.4
Ø Śmierci
11.9
Multi-kille
70
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
82.1
Ø HS %
55%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
14.6
Mecze z opening killiem
55.6%
Entry kille
3.2
Pierwsze strzały
1.8
Ø Asysty
6.2
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
1%
Zabójstwa w clutchach
1.2