Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar exitR

exitR

Gold Verified
Flag of br
ID: e99558e5-1605-45e1-8810-504b01ab3322
SA
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 13 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

461

Відсоток перемог

66%

K/D

1.63

ADR

89

HS %

49.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
14%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 60% таких дуелей

Клатч 1v1
43%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
26%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
1%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
52%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
91/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
65/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Середній

Гранати
86/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Хороший результат

Час реакції

445 ms

Статистика Steam

exit`

Години в CS

приховано

Дата створення

May 29, 2009

Друзі

414

Рівень Steam

37

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.11

K/R

0.67

ADR

74

HS %

54.5%

Вбивства

279

Підтримки

105

Відсоток перемог

50.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

inferno

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.86
profile.mapStatsCard.kd
65.6
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

38

profile.mapStatsCard.kills

44

profile.mapStatsCard.deaths

2-2

profile.mapStatsCard.record

6

profile.mapStatsCard.mvps

46.8%

profile.mapStatsCard.headshots

mirage

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.14
profile.mapStatsCard.kd
81.0
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

67

profile.mapStatsCard.kills

59

profile.mapStatsCard.deaths

2-2

profile.mapStatsCard.record

9

profile.mapStatsCard.mvps

52.5%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.14
profile.mapStatsCard.kd
81.2
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

16

profile.mapStatsCard.kills

14

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

5

profile.mapStatsCard.mvps

56.0%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.30
profile.mapStatsCard.kd
83.4
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

13

profile.mapStatsCard.kills

10

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

3

profile.mapStatsCard.mvps

54.0%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.42
profile.mapStatsCard.kd
75.8
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

17

profile.mapStatsCard.kills

12

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

1

profile.mapStatsCard.mvps

47.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
08/31/2026 W 13:5 13/8/5 80 1.63 0.72 inferno
SA ECL S52 Cup 1
46 min
08/30/2026 L 9:13 23/18/3 102 1.28 1.05 mirage
SA ECL S52 Cup 1
46 min
08/29/2026 L 9:13 13/18/4 74 0.72 0.59 anubis
SA ECL S52 Cup 1
51 min
08/27/2026 W 13:4 12/7/4 71 1.71 0.71 mirage
SA ECL S52 Cup 1
62 min
08/26/2026 L 13:16 25/18/6 94 1.39 0.86 mirage
South America 5V5 Queue
48 min
08/26/2026 W 13:10 12/12/9 55 1.00 0.52 inferno
SA ECL S52 Cup 1
30 min
08/25/2026 L 11:13 13/14/5 75 0.93 0.54 mirage
South America 5V5 Queue
45 min
08/25/2026 W 7:13 13/10/10 83 1.30 0.65 cache
South America 5V5 Queue
33 min
08/09/2026 L 13:10 20/17/3 72 1.18 0.87 inferno
EWC26 CS2 LCQ - Playoffs
52 min
08/08/2026 W 13:7 15/6/4 75 2.50 0.75 dust2
EWC26 CS2 LCQ - Group 2
48 min

Активність - останні 90 днів

21 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-05-29 do 2026-09-27 100 матчів Win Rate: 55.0% K/D: 1.16

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.16

ADR

77

HS %

22.9%

Відсоток перемог

55.0%

Матчі

100

Перемоги

55

Вбивства

1428

Підтримки

439

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
4
profile.generalStats.mvps
44
profile.generalStats.utilityDmg
166.4
profile.generalStats.enemiesFlashed
12.4
profile.generalStats.avgDeaths
11.9
profile.generalStats.multiKills
70
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.2
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
82.1
profile.generalStats.avgHs
55%
profile.generalStats.winRate
55%
profile.generalStats.avgKills
14.6
profile.generalStats.openingMatches
55.6%
profile.generalStats.entryKills
3.2
profile.generalStats.firstShootDowns
1.8
profile.generalStats.avgAssists
6.2
profile.generalStats.utilitySuccess
52%
profile.generalStats.awpPercent
1%
profile.generalStats.clutchKills
1.2