Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar hNt-

hNt-

Gold Verified
Flag of ba
ID: 3751745b-d8ea-484d-8e97-12b5348ff345
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 11 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

188

Win Rate

69%

K/D

1.41

ADR

84

HS %

49.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
17%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 56% takich starć

Clutch 1v1
33%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
20%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
1%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
52/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
78/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

454 ms

Statystyki Steam

h

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

16 sierpnia 2009

Poziom Steam

19

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.29

K/R

0.85

ADR

91

HS %

55.7%

Zabójstwa

385

Asysty

120

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

66.7%
Win Rate
1.08
K/D
85.5
ADR

6

Mecze

98

Zabójstwa

91

Śmierci

4-2

Bilans

15

MVP

53.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.70
K/D
103.2
ADR

6

Mecze

126

Zabójstwa

74

Śmierci

6-0

Bilans

29

MVP

62.0%

Headshoty

mirage

80.0%
Win Rate
1.20
K/D
92.4
ADR

5

Mecze

103

Zabójstwa

86

Śmierci

4-1

Bilans

16

MVP

54.6%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
1.27
K/D
74.0
ADR

2

Mecze

33

Zabójstwa

26

Śmierci

1-1

Bilans

2

MVP

51.5%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
1.14
K/D
87.9
ADR

1

Mecze

25

Zabójstwa

22

Śmierci

0-1

Bilans

3

MVP

48.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
01.09.2026 W 4:13 16/10/6 94 1.60 0.94 ancient
Europe 5v5 Queue
26 min
01.09.2026 W 16:19 26/24/10 78 1.08 0.74 mirage
Europe 5v5 Queue
62 min
01.09.2026 W 13:6 19/10/8 107 1.90 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
29 min
01.09.2026 W 13:5 17/10/5 112 1.70 0.94 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min
01.09.2026 L 12:16 25/22/5 88 1.14 0.89 cache
Europe 5v5 Queue
43 min
16.08.2026 W 13:11 25/18/5 113 1.39 1.04 dust2
Europe 5v5 Queue
42 min
16.08.2026 W 9:13 24/17/5 121 1.41 1.09 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
16.08.2026 W 5:13 11/9/7 79 1.22 0.61 dust2
Europe 5v5 Queue
32 min
15.08.2026 W 13:6 14/11/4 71 1.27 0.74 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
15.08.2026 W 5:13 21/7/5 115 3.00 1.17 dust2
Europe 5v5 Queue
24 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

22 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-11 do 2026-10-06 100 meczy Win Rate: 52.0% K/D: 1.00

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 2 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#27 665

Koniec Sezonu

#27 555

Najwyższy

#27 665

Najniższy

#27 555

Średni

#27 610

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.00

ADR

72

HS %

23.4%

Win Rate

52.0%

Mecze

100

Wygrane

52

Zabójstwa

1352

Asysty

400

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
65
Obrażenia od granatów
112.9
Oślepieni przeciwnicy
12.4
Ø Śmierci
15
Multi-kille
98
Ace'y
1
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
91.5
Ø HS %
55.7%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
19.3
Mecze z opening killiem
59.8%
Entry kille
4.6
Pierwsze strzały
2.8
Ø Asysty
6
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
1%
Zabójstwa w clutchach
2.2