hNt-
Mecze
188
Win Rate
69%
K/D
1.41
ADR
84
HS %
49.0%
Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2
Styl gry
Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy
Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 56% takich starć
Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego
Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch
Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki
Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami
Analiza Leetify
Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu
Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik
Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny
Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik
Czas reakcji
454 ms
Statystyki Steam
h
Godziny w CS
ukryte
Data utworzenia
16 sierpnia 2009
Poziom Steam
19
Aktualne VAC Bany
0Statystyki z ostatnich 20 meczów
K/D
1.29
K/R
0.85
ADR
91
HS %
55.7%
Zabójstwa
385
Asysty
120
Win Rate
75.0%
Trend formy
K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej
Statystyki map
Z ostatnich 20 meczów
ancient
6
Mecze
98
Zabójstwa
91
Śmierci
4-2
Bilans
15
MVP
53.0%
Headshoty
dust2
6
Mecze
126
Zabójstwa
74
Śmierci
6-0
Bilans
29
MVP
62.0%
Headshoty
mirage
5
Mecze
103
Zabójstwa
86
Śmierci
4-1
Bilans
16
MVP
54.6%
Headshoty
anubis
2
Mecze
33
Zabójstwa
26
Śmierci
1-1
Bilans
2
MVP
51.5%
Headshoty
cache
1
Mecze
25
Zabójstwa
22
Śmierci
0-1
Bilans
3
MVP
48.0%
Headshoty
Ostatnie mecze (10)
Zobacz pełną historię meczów| Data | Wynik | K/D/A | ADR | K/D | K/R | Mapa | Typ meczu / Czas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | W 4:13 | 16/10/6 | 94 | 1.60 | 0.94 | ancient |
Europe 5v5 Queue
26 min
|
| 01.09.2026 | W 16:19 | 26/24/10 | 78 | 1.08 | 0.74 | mirage |
Europe 5v5 Queue
62 min
|
| 01.09.2026 | W 13:6 | 19/10/8 | 107 | 1.90 | 1.00 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
29 min
|
| 01.09.2026 | W 13:5 | 17/10/5 | 112 | 1.70 | 0.94 | ancient |
Europe 5v5 Queue
28 min
|
| 01.09.2026 | L 12:16 | 25/22/5 | 88 | 1.14 | 0.89 | cache |
Europe 5v5 Queue
43 min
|
| 16.08.2026 | W 13:11 | 25/18/5 | 113 | 1.39 | 1.04 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
42 min
|
| 16.08.2026 | W 9:13 | 24/17/5 | 121 | 1.41 | 1.09 | mirage |
Europe 5v5 Queue
31 min
|
| 16.08.2026 | W 5:13 | 11/9/7 | 79 | 1.22 | 0.61 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
32 min
|
| 15.08.2026 | W 13:6 | 14/11/4 | 71 | 1.27 | 0.74 | mirage |
Europe 5v5 Queue
28 min
|
| 15.08.2026 | W 5:13 | 21/7/5 | 115 | 3.00 | 1.17 | dust2 |
Europe 5v5 Queue
24 min
|
Aktywność - Ostatnie 90 dni
Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2
Dane z Leetify
Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.
Sezon 4 2026
Ranking Premier CS2 w sezonie
Z 2 z 100 meczów z Premier rankingStart Sezonu
#27 665
Koniec Sezonu
#27 555
Najwyższy
#27 665
Najniższy
#27 555
Średni
#27 610
Statystyki gracza w sezonie
Z wszystkich meczów w sezonieK/D
1.00
ADR
72
HS %
23.4%
Win Rate
52.0%
Mecze
100
Wygrane
52
Zabójstwa
1352
Asysty
400
Statystyki ogólne
Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej