Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar hNt-

hNt-

Gold Verified
Flag of ba
ID: 3751745b-d8ea-484d-8e97-12b5348ff345
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 15 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

188

Відсоток перемог

69%

K/D

1.41

ADR

84

HS %

49.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
17%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 56% таких дуелей

Клатч 1v1
33%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
20%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
1%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
51%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
93/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
52/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Середній

Гранати
78/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Хороший результат

Час реакції

454 ms

Статистика Steam

h

Години в CS

приховано

Дата створення

August 16, 2009

Рівень Steam

19

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.29

K/R

0.85

ADR

91

HS %

55.7%

Вбивства

385

Підтримки

120

Відсоток перемог

75.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

ancient

66.7%
profile.mapStatsCard.winRate
1.08
profile.mapStatsCard.kd
85.5
profile.mapStatsCard.adr

6

profile.mapStatsCard.matches

98

profile.mapStatsCard.kills

91

profile.mapStatsCard.deaths

4-2

profile.mapStatsCard.record

15

profile.mapStatsCard.mvps

53.0%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.70
profile.mapStatsCard.kd
103.2
profile.mapStatsCard.adr

6

profile.mapStatsCard.matches

126

profile.mapStatsCard.kills

74

profile.mapStatsCard.deaths

6-0

profile.mapStatsCard.record

29

profile.mapStatsCard.mvps

62.0%

profile.mapStatsCard.headshots

mirage

80.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.20
profile.mapStatsCard.kd
92.4
profile.mapStatsCard.adr

5

profile.mapStatsCard.matches

103

profile.mapStatsCard.kills

86

profile.mapStatsCard.deaths

4-1

profile.mapStatsCard.record

16

profile.mapStatsCard.mvps

54.6%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.27
profile.mapStatsCard.kd
74.0
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

33

profile.mapStatsCard.kills

26

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

51.5%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.14
profile.mapStatsCard.kd
87.9
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

25

profile.mapStatsCard.kills

22

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

3

profile.mapStatsCard.mvps

48.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
09/01/2026 W 4:13 16/10/6 94 1.60 0.94 ancient
Europe 5v5 Queue
26 min
09/01/2026 W 16:19 26/24/10 78 1.08 0.74 mirage
Europe 5v5 Queue
62 min
09/01/2026 W 13:6 19/10/8 107 1.90 1.00 dust2
Europe 5v5 Queue
29 min
09/01/2026 W 13:5 17/10/5 112 1.70 0.94 ancient
Europe 5v5 Queue
28 min
09/01/2026 L 12:16 25/22/5 88 1.14 0.89 cache
Europe 5v5 Queue
43 min
08/16/2026 W 13:11 25/18/5 113 1.39 1.04 dust2
Europe 5v5 Queue
42 min
08/16/2026 W 9:13 24/17/5 121 1.41 1.09 mirage
Europe 5v5 Queue
31 min
08/16/2026 W 5:13 11/9/7 79 1.22 0.61 dust2
Europe 5v5 Queue
32 min
08/15/2026 W 13:6 14/11/4 71 1.27 0.74 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
08/15/2026 W 5:13 21/7/5 115 3.00 1.17 dust2
Europe 5v5 Queue
24 min

Активність - останні 90 днів

22 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-05-11 do 2026-10-06 100 матчів Win Rate: 52.0% K/D: 1.00

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 2 z 100 meczów z Premier ranking

Початок сезону

#27 665

Кінець сезону

#27 555

Найвищий

#27 665

Найнижчий

#27 555

Середній

#27 610

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.00

ADR

72

HS %

23.4%

Відсоток перемог

52.0%

Матчі

100

Перемоги

52

Вбивства

1352

Підтримки

400

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
6
profile.generalStats.mvps
65
profile.generalStats.utilityDmg
112.9
profile.generalStats.enemiesFlashed
12.4
profile.generalStats.avgDeaths
15
profile.generalStats.multiKills
98
profile.generalStats.aces
1
profile.generalStats.avgKd
1.3
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
91.5
profile.generalStats.avgHs
55.7%
profile.generalStats.winRate
75%
profile.generalStats.avgKills
19.3
profile.generalStats.openingMatches
59.8%
profile.generalStats.entryKills
4.6
profile.generalStats.firstShootDowns
2.8
profile.generalStats.avgAssists
6
profile.generalStats.utilitySuccess
51%
profile.generalStats.awpPercent
1%
profile.generalStats.clutchKills
2.2