Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Aleksib

Aleksib

Gold Verified
Flag of fi
ID: ccdeeb22-716d-462e-aed5-c6bf4a23b854
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 15 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

175

Win Rate

73%

K/D

1.55

ADR

94

HS %

42.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 59% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
33%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
11%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
54%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
93/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
41/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
81/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

457 ms

Statystyki Steam

mental clarity

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.38

K/R

0.86

ADR

96

HS %

41.8%

Zabójstwa

385

Asysty

149

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

nuke

85.7%
Win Rate
1.71
K/D
106.4
ADR

7

Mecze

142

Zabójstwa

83

Śmierci

6-1

Bilans

21

MVP

40.1%

Headshoty

mirage

80.0%
Win Rate
1.55
K/D
107.1
ADR

5

Mecze

116

Zabójstwa

75

Śmierci

4-1

Bilans

19

MVP

41.0%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
0.95
K/D
84.0
ADR

4

Mecze

61

Zabójstwa

64

Śmierci

2-2

Bilans

9

MVP

45.0%

Headshoty

train

50.0%
Win Rate
1.18
K/D
74.6
ADR

2

Mecze

39

Zabójstwa

33

Śmierci

1-1

Bilans

7

MVP

47.5%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
0.93
K/D
64.1
ADR

1

Mecze

13

Zabójstwa

14

Śmierci

0-1

Bilans

3

MVP

54.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.40
K/D
95.1
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

1

MVP

21.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
30.01.2026 W 6:13 15/12/9 85 1.25 0.79 nuke
Europe 5v5 Queue
32 min
30.01.2026 W 7:13 27/10/6 151 2.70 1.35 nuke
Europe 5v5 Queue
33 min
20.01.2026 L 13:10 13/14/0 64 0.93 0.57 anubis
Europe 5v5 Queue
41 min
20.01.2026 W 13:10 19/15/10 105 1.27 0.83 nuke
Europe 5v5 Queue
43 min
20.01.2026 L 10:13 14/18/7 74 0.78 0.61 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min
13.01.2026 W 5:13 19/10/8 118 1.90 1.06 mirage
Europe 5v5 Queue
26 min
13.01.2026 W 2:13 12/8/8 105 1.50 0.80 dust2
Europe 5v5 Queue
24 min
08.01.2026 L 9:13 22/15/4 101 1.47 1.00 nuke
Europe 5v5 Queue
42 min
08.01.2026 W 17:19 33/22/13 101 1.50 0.92 mirage
Europe 5v5 Queue
63 min
07.01.2026 W 12:16 21/20/9 97 1.05 0.75 dust2
Europe 5v5 Queue
49 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

21 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-23 do 2026-10-07 100 meczy Win Rate: 53.0% K/D: 0.82

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

0.82

ADR

61

HS %

18.9%

Win Rate

53.0%

Mecze

100

Wygrane

53

Zabójstwa

978

Asysty

406

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
60
Obrażenia od granatów
177.3
Oślepieni przeciwnicy
13.9
Ø Śmierci
14
Multi-kille
98
Ace'y
0
Ø K/D
1.4
Ø K/R
0
Ø ADR
96.2
Ø HS %
41.8%
Win Rate %
70%
Ø Zabójstwa
19.3
Mecze z opening killiem
54.4%
Entry kille
5.2
Pierwsze strzały
2.8
Ø Asysty
7.5
Skuteczność granatów %
54%
AWP %
11%
Zabójstwa w clutchach
1.7