Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar bodyy

bodyy

Gold Verified
Flag of fr
ID: 8d9e4df9-96b5-448d-82d8-c4a46ad2f368
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 22 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

733

Win Rate

62%

K/D

1.37

ADR

93

HS %

60.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 57% takich starć

Clutch 1v1
41%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
1%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
52%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
92/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
52/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
69/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

487 ms

Statystyki Steam

le b

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

31 sierpnia 2009

Znajomi

339

Poziom Steam

16

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.23

K/R

0.81

ADR

82

HS %

66.5%

Zabójstwa

364

Asysty

86

Win Rate

50.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

anubis

40.0%
Win Rate
1.17
K/D
81.8
ADR

5

Mecze

96

Zabójstwa

82

Śmierci

2-3

Bilans

11

MVP

59.2%

Headshoty

cache

50.0%
Win Rate
1.38
K/D
84.0
ADR

4

Mecze

90

Zabójstwa

65

Śmierci

2-2

Bilans

13

MVP

65.5%

Headshoty

dust2

50.0%
Win Rate
1.17
K/D
83.6
ADR

4

Mecze

62

Zabójstwa

53

Śmierci

2-2

Bilans

8

MVP

66.5%

Headshoty

nuke

50.0%
Win Rate
1.20
K/D
87.3
ADR

4

Mecze

60

Zabójstwa

50

Śmierci

2-2

Bilans

11

MVP

71.5%

Headshoty

inferno

66.7%
Win Rate
1.22
K/D
72.4
ADR

3

Mecze

56

Zabójstwa

46

Śmierci

2-1

Bilans

10

MVP

73.7%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
28.09.2026 L 8:13 13/15/4 69 0.87 0.62 inferno
Europe 5v5 Queue
37 min
28.09.2026 L 10:13 18/15/2 69 1.20 0.78 cache
Europe 5v5 Queue
40 min
28.09.2026 W 13:6 22/12/3 117 1.83 1.16 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
27.09.2026 W 17:19 31/21/7 84 1.48 0.86 inferno
Europe 5v5 Queue
67 min
26.09.2026 L 13:4 14/14/0 84 1.00 0.82 anubis
Europe 5v5 Queue
29 min
26.09.2026 L 13:7 19/14/1 86 1.36 0.95 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
26.09.2026 W 11:13 22/15/9 89 1.47 0.92 cache
Europe 5v5 Queue
43 min
26.09.2026 W 13:6 12/12/4 68 1.00 0.63 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min
26.09.2026 W 16:19 31/24/7 81 1.29 0.89 anubis
Europe 5v5 Queue
59 min
25.09.2026 L 13:11 20/18/5 89 1.11 0.83 anubis
Europe 5v5 Queue
41 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

36 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-29 do 2026-10-13 99 meczy Win Rate: 56.6% K/D: 1.10

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 11 z 99 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#27 095

Koniec Sezonu

#28 036

Najwyższy

#28 036

Najniższy

#27 095

Średni

#27 666

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.10

ADR

81

HS %

29.8%

Win Rate

56.6%

Mecze

99

Wygrane

56

Zabójstwa

1571

Asysty

438

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
53
Obrażenia od granatów
166.4
Oślepieni przeciwnicy
9
Ø Śmierci
14.8
Multi-kille
96
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
82.3
Ø HS %
66.6%
Win Rate %
50%
Ø Zabójstwa
18.2
Mecze z opening killiem
64.3%
Entry kille
3.5
Pierwsze strzały
2.3
Ø Asysty
4.3
Skuteczność granatów %
52%
AWP %
1%
Zabójstwa w clutchach
1.9