Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar STYKO

STYKO

Gold Verified
Flag of sk
ID: 3fb3bf5f-51c8-48c4-84b2-72851bf083d8
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 20 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

596

Win Rate

62%

K/D

1.32

ADR

87

HS %

57.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 54% takich starć

Clutch 1v1
44%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
6%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
97/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
70/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
56/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

503 ms

Statystyki Steam

STYKO

Godziny w CS

21 320h

Data utworzenia

15 listopada 2009

Ostatnie 2 tygodnie

17h

Posiadane gry

90

Poziom Steam

17

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.33

K/R

0.86

ADR

90

HS %

64.9%

Zabójstwa

354

Asysty

95

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

66.7%
Win Rate
1.58
K/D
93.0
ADR

6

Mecze

115

Zabójstwa

73

Śmierci

4-2

Bilans

17

MVP

66.3%

Headshoty

mirage

75.0%
Win Rate
1.28
K/D
85.8
ADR

4

Mecze

69

Zabójstwa

54

Śmierci

3-1

Bilans

6

MVP

56.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.50
K/D
85.4
ADR

4

Mecze

69

Zabójstwa

46

Śmierci

4-0

Bilans

12

MVP

66.3%

Headshoty

anubis

33.3%
Win Rate
0.92
K/D
91.0
ADR

3

Mecze

47

Zabójstwa

51

Śmierci

1-2

Bilans

6

MVP

55.3%

Headshoty

cache

33.3%
Win Rate
1.29
K/D
91.4
ADR

3

Mecze

54

Zabójstwa

42

Śmierci

1-2

Bilans

11

MVP

81.7%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
06.10.2026 W 8:13 14/10/4 70 1.40 0.67 mirage
Europe 5v5 Queue
41 min
02.10.2026 W 9:13 14/18/7 82 0.78 0.64 anubis
Europe 5v5 Queue
41 min
02.10.2026 W 7:13 19/9/1 93 2.11 0.95 ancient
Europe 5v5 Queue
38 min
01.10.2026 L 13:7 16/17/7 108 0.94 0.80 anubis
Europe 5v5 Queue
40 min
01.10.2026 W 13:2 18/5/2 110 3.60 1.20 dust2
Europe 5v5 Queue
23 min
01.10.2026 L 13:8 17/16/2 83 1.06 0.81 anubis
Europe 5v5 Queue
36 min
01.10.2026 W 5:13 19/8/7 88 2.38 1.06 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
30.09.2026 W 10:13 16/14/6 81 1.14 0.70 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
30.09.2026 L 13:10 18/16/2 77 1.13 0.78 dust2
Europe 5v5 Queue
44 min
30.09.2026 L 5:13 15/15/3 87 1.00 0.83 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

60 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-07-05 do 2026-10-06 100 meczy Win Rate: 64.0% K/D: 1.51

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 25 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#29 544

Koniec Sezonu

#26 786

Najwyższy

#30 105

Najniższy

#24 533

Średni

#26 589

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.51

ADR

102

HS %

34.8%

Win Rate

64.0%

Mecze

100

Wygrane

64

Zabójstwa

1763

Asysty

392

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
6
MVP
52
Obrażenia od granatów
102.3
Oślepieni przeciwnicy
6.3
Ø Śmierci
13.3
Multi-kille
89
Ace'y
1
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
89.5
Ø HS %
64.9%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
17.7
Mecze z opening killiem
61.8%
Entry kille
4.5
Pierwsze strzały
2.8
Ø Asysty
4.8
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
6%
Zabójstwa w clutchach
1.7