Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar Twistzz

Twistzz

Gold Verified
Flag of ca
ID: a51c1404-1c5e-4688-b82c-ade59245e5b1
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 22 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

64

Win Rate

63%

K/D

1.54

ADR

91

HS %

60.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
18%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 59% takich starć

Clutch 1v1
50%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
33%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
5%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
48%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
95/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
64/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
76/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

451 ms

Statystyki Steam

twistzz

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

15 listopada 2009

Poziom Steam

54

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.89

K/R

1.04

ADR

108

HS %

50.9%

Zabójstwa

425

Asysty

117

Win Rate

90.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

100.0%
Win Rate
2.06
K/D
120.8
ADR

8

Mecze

181

Zabójstwa

88

Śmierci

8-0

Bilans

31

MVP

53.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.42
K/D
84.0
ADR

3

Mecze

64

Zabójstwa

45

Śmierci

3-0

Bilans

9

MVP

61.0%

Headshoty

ancient

33.3%
Win Rate
1.18
K/D
84.9
ADR

3

Mecze

47

Zabójstwa

40

Śmierci

1-2

Bilans

9

MVP

41.7%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
2.75
K/D
111.2
ADR

3

Mecze

66

Zabójstwa

24

Śmierci

3-0

Bilans

11

MVP

49.0%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
2.15
K/D
111.7
ADR

2

Mecze

43

Zabójstwa

20

Śmierci

2-0

Bilans

7

MVP

40.0%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
3.00
K/D
125.1
ADR

1

Mecze

24

Zabójstwa

8

Śmierci

1-0

Bilans

7

MVP

58.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
09.08.2026 W 14:16 24/19/5 75 1.26 0.80 mirage
Europe 5v5 Queue
48 min
12.03.2026 W 10:13 20/14/8 85 1.43 0.87 anubis
Europe 5v5 Queue
39 min
12.03.2026 L 13:8 10/17/2 56 0.59 0.48 ancient
Europe 5v5 Queue
33 min
18.01.2026 W 13:4 25/7/8 154 3.57 1.47 mirage
Europe 5v5 Queue
26 min
18.01.2026 W 13:8 22/15/5 98 1.47 1.05 anubis
Europe 5v5 Queue
36 min
17.01.2026 W 5:13 18/10/7 118 1.80 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
26 min
17.01.2026 W 13:5 28/9/4 144 3.11 1.56 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
16.01.2026 W 13:5 20/11/4 108 1.82 1.11 ancient
Europe 5v5 Queue
29 min
16.01.2026 W 5:13 24/8/6 125 3.00 1.33 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min
16.01.2026 W 10:13 25/16/8 109 1.56 1.09 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-20 do 2026-10-10 100 meczy Win Rate: 54.0% K/D: 1.12

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.12

ADR

78

HS %

26.8%

Win Rate

54.0%

Mecze

100

Wygrane

54

Zabójstwa

1569

Asysty

417

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
11
MVP
74
Obrażenia od granatów
104.3
Oślepieni przeciwnicy
15.2
Ø Śmierci
11.3
Multi-kille
120
Ace'y
0
Ø K/D
1.9
Ø K/R
0
Ø ADR
107.8
Ø HS %
50.9%
Win Rate %
90%
Ø Zabójstwa
21.3
Mecze z opening killiem
67.6%
Entry kille
3.6
Pierwsze strzały
2.4
Ø Asysty
5.9
Skuteczność granatów %
48%
AWP %
5%
Zabójstwa w clutchach
1.7