Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar mantuu

mantuu

ID Verified
Flag of pl
ID: 26ca0996-fbad-4eb5-b52e-7b851dd6e31c
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 9 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

590

Win Rate

62%

K/D

1.52

ADR

88

HS %

41.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 61% takich starć

Clutch 1v1
34%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
21%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
29%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
55%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
97/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
76/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
65/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

499 ms

Statystyki Steam

mbappe

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

17 listopada 2009

Znajomi

255

Poziom Steam

62

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.26

K/R

0.82

ADR

85

HS %

33.2%

Zabójstwa

358

Asysty

92

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

50.0%
Win Rate
1.36
K/D
84.7
ADR

6

Mecze

109

Zabójstwa

80

Śmierci

3-3

Bilans

18

MVP

28.5%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
1.20
K/D
82.7
ADR

4

Mecze

49

Zabójstwa

41

Śmierci

2-2

Bilans

6

MVP

25.3%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
1.29
K/D
91.0
ADR

3

Mecze

53

Zabójstwa

41

Śmierci

0-3

Bilans

9

MVP

34.3%

Headshoty

mirage

66.7%
Win Rate
1.13
K/D
75.4
ADR

3

Mecze

61

Zabójstwa

54

Śmierci

2-1

Bilans

11

MVP

39.7%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.14
K/D
88.1
ADR

2

Mecze

42

Zabójstwa

37

Śmierci

2-0

Bilans

10

MVP

52.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.31
K/D
84.3
ADR

1

Mecze

17

Zabójstwa

13

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

29.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
10.10.2026 L 11:13 23/9/4 95 2.56 0.96 nuke
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
55 min
10.10.2026 W 13:10 17/13/10 84 1.31 0.74 cache
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
41 min
10.10.2026 W 13:2 14/6/4 104 2.33 0.93 dust2
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
28 min
10.10.2026 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
Stake Ranked Episode 6 Open Qualifier
21.09.2026 W 13:5 14/6/3 95 2.33 0.78 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
21.09.2026 L 8:13 15/15/1 64 1.00 0.71 dust2
Europe 5v5 Queue
33 min
21.09.2026 L 8:13 15/16/5 87 0.94 0.71 nuke
Europe 5v5 Queue
36 min
21.09.2026 W 16:14 26/22/4 86 1.18 0.87 ancient
Europe 5v5 Queue
50 min
21.09.2026 W 7:13 16/15/4 90 1.07 0.80 ancient
Europe 5v5 Queue
31 min
07.09.2026 W 2:13 8/7/4 71 1.14 0.53 anubis
Europe 5v5 Queue
25 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

50 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-02-03 do 2026-10-09 100 meczy Win Rate: 56.0% K/D: 1.56

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 28 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#27 610

Koniec Sezonu

#29 257

Najwyższy

#29 618

Najniższy

#26 703

Średni

#28 508

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.56

ADR

103

HS %

25.6%

Win Rate

56.0%

Mecze

100

Wygrane

56

Zabójstwa

2184

Asysty

400

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
58
Obrażenia od granatów
83.8
Oślepieni przeciwnicy
11.4
Ø Śmierci
14
Multi-kille
85
Ace'y
1
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
84.2
Ø HS %
33%
Win Rate %
52.6%
Ø Zabójstwa
17.4
Mecze z opening killiem
55.2%
Entry kille
5.1
Pierwsze strzały
2.8
Ø Asysty
4.3
Skuteczność granatów %
55%
AWP %
29%
Zabójstwa w clutchach
1.5