Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar JT-

JT-

Gold Verified
Flag of za
ID: 388eb8d9-7cd4-49fd-80e3-a9961627d77e
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 9 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

374

Win Rate

59%

K/D

1.26

ADR

87

HS %

53.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
21%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 55% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
2%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
53%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
90/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
49/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
73/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

429 ms

Statystyki Steam

JT

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

25 lutego 2010

Znajomi

386

Poziom Steam

32

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.15

K/R

0.74

ADR

79

HS %

57.9%

Zabójstwa

317

Asysty

114

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

33.3%
Win Rate
1.10
K/D
79.0
ADR

6

Mecze

98

Zabójstwa

89

Śmierci

2-4

Bilans

13

MVP

63.7%

Headshoty

mirage

75.0%
Win Rate
1.27
K/D
98.2
ADR

4

Mecze

76

Zabójstwa

60

Śmierci

3-1

Bilans

14

MVP

60.5%

Headshoty

inferno

100.0%
Win Rate
1.35
K/D
83.6
ADR

3

Mecze

54

Zabójstwa

40

Śmierci

3-0

Bilans

5

MVP

45.7%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.00
K/D
56.3
ADR

2

Mecze

21

Zabójstwa

21

Śmierci

2-0

Bilans

4

MVP

58.5%

Headshoty

anubis

0.0%
Win Rate
1.24
K/D
89.0
ADR

1

Mecze

26

Zabójstwa

21

Śmierci

0-1

Bilans

0

MVP

46.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
09.08.2026 L 5:13 4/12/1 34 0.33 0.22 dust2
EWC26 CS2 LCQ - Playoffs
40 min
08.08.2026 W 13:9 11/10/1 47 1.10 0.50 cache
EWC26 CS2 LCQ - Group 12
51 min
07.08.2026 W 13:4 15/10/12 98 1.50 0.88 dust2
EWC26 CS2 LCQ - Group 12
26 min
20.07.2026 L 16:13 26/21/5 89 1.24 0.90 anubis
Europe 5v5 Queue
48 min
20.07.2026 W 13:9 18/16/9 90 1.13 0.82 mirage
Europe 5v5 Queue
42 min
20.07.2026 W 10:13 20/18/7 97 1.11 0.87 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min
20.07.2026 W 4:13 13/8/5 88 1.63 0.76 inferno
Europe 5v5 Queue
34 min
12.07.2026 W 13:16 22/19/10 76 1.16 0.76 inferno
Europe 5v5 Queue
54 min
10.07.2026 L 5:13 13/13/4 104 1.00 0.72 mirage
Europe 5v5 Queue
27 min
10.07.2026 L 13:6 11/14/6 67 0.79 0.58 dust2
Europe 5v5 Queue
34 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

24 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-29 do 2026-10-13 100 meczy Win Rate: 61.0% K/D: 1.03

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.03

ADR

74

HS %

20.7%

Win Rate

61.0%

Mecze

100

Wygrane

61

Zabójstwa

1401

Asysty

424

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
46
Obrażenia od granatów
102.2
Oślepieni przeciwnicy
13.4
Ø Śmierci
14.9
Multi-kille
90
Ace'y
1
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
82.3
Ø HS %
57.4%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
17.5
Mecze z opening killiem
52.4%
Entry kille
4.2
Pierwsze strzały
2.2
Ø Asysty
6
Skuteczność granatów %
53%
AWP %
2%
Zabójstwa w clutchach
2.1