Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar stavnmagi

stavnmagi

Gold Verified
Flag of dk
ID: 15371e7d-a30d-4b6a-80d8-d8ca1b8cbc43
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 14 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1328

Win Rate

68%

K/D

1.49

ADR

101

HS %

48.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
25%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 62% takich starć

Clutch 1v1
40%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
28%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
16%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
56%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
97/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
77/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
71/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

348 ms

Statystyki Steam

stavn

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

12 marca 2010

Poziom Steam

15

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.56

K/R

1.02

ADR

102

HS %

34.2%

Zabójstwa

452

Asysty

101

Win Rate

75.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

71.4%
Win Rate
1.46
K/D
92.7
ADR

7

Mecze

136

Zabójstwa

93

Śmierci

5-2

Bilans

20

MVP

27.7%

Headshoty

nuke

80.0%
Win Rate
1.98
K/D
123.1
ADR

5

Mecze

127

Zabójstwa

64

Śmierci

4-1

Bilans

25

MVP

39.8%

Headshoty

mirage

75.0%
Win Rate
1.54
K/D
99.8
ADR

4

Mecze

91

Zabójstwa

59

Śmierci

3-1

Bilans

16

MVP

31.5%

Headshoty

inferno

50.0%
Win Rate
1.07
K/D
87.8
ADR

2

Mecze

30

Zabójstwa

28

Śmierci

1-1

Bilans

2

MVP

46.0%

Headshoty

vertigo

100.0%
Win Rate
1.31
K/D
88.6
ADR

1

Mecze

34

Zabójstwa

26

Śmierci

1-0

Bilans

8

MVP

35.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.70
K/D
118.7
ADR

1

Mecze

34

Zabójstwa

20

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

38.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
09.10.2026 W 5:13 29/10/7 162 2.90 1.61 nuke
Europe 5v5 Queue
29 min
07.10.2026 L 10:13 27/17/4 116 1.59 1.17 nuke
Europe 5v5 Queue
36 min
07.10.2026 W 9:13 23/13/7 109 1.77 1.05 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
07.10.2026 W 9:13 19/16/5 91 1.19 0.86 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
07.10.2026 W 13:7 18/14/9 114 1.29 0.90 inferno
Europe 5v5 Queue
33 min
07.10.2026 W 4:13 23/8/6 125 2.88 1.35 dust2
Europe 5v5 Queue
25 min
07.10.2026 L 13:16 26/21/5 97 1.24 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
43 min
07.10.2026 L 4:13 15/15/1 78 1.00 0.88 dust2
Europe 5v5 Queue
24 min
30.09.2026 W 3:13 26/6/5 143 4.33 1.63 nuke
Europe 5v5 Queue
24 min
22.09.2026 W 10:13 27/16/2 109 1.69 1.17 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-07-16 do 2026-10-12 100 meczy Win Rate: 65.0% K/D: 1.29

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.29

ADR

78

HS %

22.4%

Win Rate

65.0%

Mecze

100

Wygrane

65

Zabójstwa

1617

Asysty

315

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
5
MVP
75
Obrażenia od granatów
105.3
Oślepieni przeciwnicy
8.6
Ø Śmierci
14.5
Multi-kille
129
Ace'y
0
Ø K/D
1.6
Ø K/R
0
Ø ADR
102.3
Ø HS %
34.2%
Win Rate %
75%
Ø Zabójstwa
22.6
Mecze z opening killiem
69.5%
Entry kille
4.8
Pierwsze strzały
3.3
Ø Asysty
5.1
Skuteczność granatów %
56%
AWP %
16%
Zabójstwa w clutchach
2.6