Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar stavnmagi

stavnmagi

Gold Verified
Flag of dk
ID: 15371e7d-a30d-4b6a-80d8-d8ca1b8cbc43
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 19 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

1328

Відсоток перемог

68%

K/D

1.49

ADR

101

HS %

48.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
25%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 62% таких дуелей

Клатч 1v1
40%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
28%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
16%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
56%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
97/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
77/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Хороший результат

Гранати
71/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Хороший результат

Час реакції

348 ms

Статистика Steam

stavn

Години в CS

приховано

Дата створення

March 12, 2010

Рівень Steam

15

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.56

K/R

1.02

ADR

102

HS %

34.2%

Вбивства

452

Підтримки

101

Відсоток перемог

75.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

dust2

71.4%
profile.mapStatsCard.winRate
1.46
profile.mapStatsCard.kd
92.7
profile.mapStatsCard.adr

7

profile.mapStatsCard.matches

136

profile.mapStatsCard.kills

93

profile.mapStatsCard.deaths

5-2

profile.mapStatsCard.record

20

profile.mapStatsCard.mvps

27.7%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

80.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.98
profile.mapStatsCard.kd
123.1
profile.mapStatsCard.adr

5

profile.mapStatsCard.matches

127

profile.mapStatsCard.kills

64

profile.mapStatsCard.deaths

4-1

profile.mapStatsCard.record

25

profile.mapStatsCard.mvps

39.8%

profile.mapStatsCard.headshots

mirage

75.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.54
profile.mapStatsCard.kd
99.8
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

91

profile.mapStatsCard.kills

59

profile.mapStatsCard.deaths

3-1

profile.mapStatsCard.record

16

profile.mapStatsCard.mvps

31.5%

profile.mapStatsCard.headshots

inferno

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.07
profile.mapStatsCard.kd
87.8
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

30

profile.mapStatsCard.kills

28

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

46.0%

profile.mapStatsCard.headshots

vertigo

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.31
profile.mapStatsCard.kd
88.6
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

34

profile.mapStatsCard.kills

26

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

8

profile.mapStatsCard.mvps

35.0%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.70
profile.mapStatsCard.kd
118.7
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

34

profile.mapStatsCard.kills

20

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

4

profile.mapStatsCard.mvps

38.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/09/2026 W 5:13 29/10/7 162 2.90 1.61 nuke
Europe 5v5 Queue
29 min
10/07/2026 L 10:13 27/17/4 116 1.59 1.17 nuke
Europe 5v5 Queue
36 min
10/07/2026 W 9:13 23/13/7 109 1.77 1.05 mirage
Europe 5v5 Queue
34 min
10/07/2026 W 9:13 19/16/5 91 1.19 0.86 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min
10/07/2026 W 13:7 18/14/9 114 1.29 0.90 inferno
Europe 5v5 Queue
33 min
10/07/2026 W 4:13 23/8/6 125 2.88 1.35 dust2
Europe 5v5 Queue
25 min
10/07/2026 L 13:16 26/21/5 97 1.24 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
43 min
10/07/2026 L 4:13 15/15/1 78 1.00 0.88 dust2
Europe 5v5 Queue
24 min
09/30/2026 W 3:13 26/6/5 143 4.33 1.63 nuke
Europe 5v5 Queue
24 min
09/22/2026 W 10:13 27/16/2 109 1.69 1.17 dust2
Europe 5v5 Queue
35 min

Активність - останні 90 днів

20 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-07-16 do 2026-10-14 100 матчів Win Rate: 63.0% K/D: 1.28

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.28

ADR

78

HS %

22.3%

Відсоток перемог

63.0%

Матчі

100

Перемоги

63

Вбивства

1618

Підтримки

314

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
5
profile.generalStats.mvps
75
profile.generalStats.utilityDmg
105.3
profile.generalStats.enemiesFlashed
8.6
profile.generalStats.avgDeaths
14.5
profile.generalStats.multiKills
129
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.6
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
102.3
profile.generalStats.avgHs
34.2%
profile.generalStats.winRate
75%
profile.generalStats.avgKills
22.6
profile.generalStats.openingMatches
69.5%
profile.generalStats.entryKills
4.8
profile.generalStats.firstShootDowns
3.3
profile.generalStats.avgAssists
5.1
profile.generalStats.utilitySuccess
56%
profile.generalStats.awpPercent
16%
profile.generalStats.clutchKills
2.6