Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar hobbitzce

hobbitzce

Gold Verified
Flag of kz
ID: 0eb41c28-06d2-4351-8311-c7af9f792d13
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 11 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

415

Win Rate

64%

K/D

1.40

ADR

90

HS %

48.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
20%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 55% takich starć

Clutch 1v1
45%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
25%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
1%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
46%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
86/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Dobry wynik

Pozycjonowanie
55/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

486 ms

Statystyki Steam

x6T

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

ukryte

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.27

K/R

0.84

ADR

95

HS %

47.8%

Zabójstwa

371

Asysty

118

Win Rate

65.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

dust2

100.0%
Win Rate
1.30
K/D
96.0
ADR

7

Mecze

134

Zabójstwa

103

Śmierci

7-0

Bilans

25

MVP

49.4%

Headshoty

anubis

50.0%
Win Rate
1.18
K/D
83.5
ADR

4

Mecze

73

Zabójstwa

62

Śmierci

2-2

Bilans

9

MVP

50.0%

Headshoty

ancient

50.0%
Win Rate
1.36
K/D
107.7
ADR

4

Mecze

76

Zabójstwa

56

Śmierci

2-2

Bilans

11

MVP

41.3%

Headshoty

inferno

25.0%
Win Rate
1.39
K/D
95.1
ADR

4

Mecze

64

Zabójstwa

46

Śmierci

1-3

Bilans

8

MVP

48.8%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
0.92
K/D
74.8
ADR

1

Mecze

24

Zabójstwa

26

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

50.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
04.08.2026 W 16:19 24/26/7 75 0.92 0.69 cache
Europe 5v5 Queue
63 min
31.07.2026 L 2:13 9/13/0 61 0.69 0.60 anubis
Europe 5v5 Queue
19 min
28.07.2026 W 13:6 22/10/8 118 2.20 1.16 dust2
Europe 5v5 Queue
34 min
28.07.2026 W 13:5 15/10/8 108 1.50 0.83 ancient
Europe 5v5 Queue
32 min
28.07.2026 L 1:13 2/13/3 43 0.15 0.14 inferno
Europe 5v5 Queue
26 min
28.07.2026 L 13:10 18/18/4 100 1.00 0.78 ancient
Europe 5v5 Queue
41 min
26.06.2026 L 9:13 14/16/2 78 0.88 0.64 anubis
Europe 5v5 Queue
43 min
25.06.2026 W 13:3 18/5/6 126 3.60 1.13 inferno
Europe 5v5 Queue
29 min
23.06.2026 W 13:8 18/13/7 98 1.38 0.86 ancient
Europe 5v5 Queue
34 min
23.06.2026 L 6:13 15/12/4 78 1.25 0.79 inferno
Europe 5v5 Queue
39 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-01-20 do 2026-10-09 81 meczy Win Rate: 58.0% K/D: 1.11

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.11

ADR

80

HS %

18.9%

Win Rate

58.0%

Mecze

81

Wygrane

47

Zabójstwa

1220

Asysty

376

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
4
MVP
57
Obrażenia od granatów
148.1
Oślepieni przeciwnicy
8.3
Ø Śmierci
14.7
Multi-kille
98
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
94.6
Ø HS %
47.8%
Win Rate %
65%
Ø Zabójstwa
18.6
Mecze z opening killiem
50.7%
Entry kille
3.5
Pierwsze strzały
1.8
Ø Asysty
5.9
Skuteczność granatów %
46%
AWP %
1%
Zabójstwa w clutchach
2