blameF
Mecze
1444
Win Rate
67%
K/D
1.67
ADR
105
HS %
44.0%
Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2
Styl gry
Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy
Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 65% takich starć
Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego
Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch
Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki
Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami
Analiza Leetify
Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu
Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik
Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik
Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik
Czas reakcji
428 ms
Statystyki Steam
blameF
Godziny w CS
ukryte
Data utworzenia
ukryte
Aktualne VAC Bany
0Statystyki z ostatnich 20 meczów
K/D
1.71
K/R
1.08
ADR
109
HS %
47.4%
Zabójstwa
439
Asysty
109
Win Rate
60.0%
Trend formy
K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej
Statystyki map
Z ostatnich 20 meczów
nuke
5
Mecze
99
Zabójstwa
58
Śmierci
3-2
Bilans
21
MVP
54.8%
Headshoty
mirage
5
Mecze
103
Zabójstwa
73
Śmierci
0-5
Bilans
13
MVP
48.4%
Headshoty
inferno
4
Mecze
104
Zabójstwa
48
Śmierci
4-0
Bilans
19
MVP
50.8%
Headshoty
ancient
2
Mecze
46
Zabójstwa
20
Śmierci
2-0
Bilans
8
MVP
25.5%
Headshoty
cache
2
Mecze
29
Zabójstwa
15
Śmierci
2-0
Bilans
2
MVP
39.0%
Headshoty
anubis
1
Mecze
28
Zabójstwa
21
Śmierci
0-1
Bilans
3
MVP
39.0%
Headshoty
dust2
1
Mecze
30
Zabójstwa
22
Śmierci
1-0
Bilans
4
MVP
60.0%
Headshoty
Ostatnie mecze (10)
Zobacz pełną historię meczów| Data | Wynik | K/D/A | ADR | K/D | K/R | Mapa | Typ meczu / Czas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | W 13:9 | 22/12/3 | 93 | 1.83 | 1.00 | nuke |
Europe 5v5 Queue
34 min
|
| 13.10.2026 | W 13:10 | 25/17/8 | 121 | 1.47 | 1.09 | inferno |
Europe 5v5 Queue
47 min
|
| 13.10.2026 | L 13:10 | 23/17/6 | 115 | 1.35 | 1.00 | mirage |
Europe 5v5 Queue
37 min
|
| 12.10.2026 | W 13:7 | 26/10/7 | 119 | 2.60 | 1.30 | ancient |
Europe 5v5 Queue
28 min
|
| 12.10.2026 | W 13:2 | 16/6/2 | 107 | 2.67 | 1.07 | nuke |
Europe 5v5 Queue
23 min
|
| 11.10.2026 | L 16:14 | 28/21/5 | 92 | 1.33 | 0.93 | anubis |
Europe 5v5 Queue
53 min
|
| 11.10.2026 | L 13:11 | 33/17/9 | 134 | 1.94 | 1.38 | mirage |
Europe 5v5 Queue
40 min
|
| 11.10.2026 | L 8:13 | 24/18/9 | 129 | 1.33 | 1.14 | nuke |
Europe 5v5 Queue
38 min
|
| 11.10.2026 | L 13:7 | 14/15/6 | 81 | 0.93 | 0.70 | mirage |
Europe 5v5 Queue
40 min
|
| 10.10.2026 | L 13:3 | 12/12/2 | 83 | 1.00 | 0.75 | mirage |
Europe 5v5 Queue
27 min
|
Aktywność - Ostatnie 90 dni
Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2
Dane z Leetify
Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.
Sezon 4 2026
Statystyki gracza w sezonie
Z wszystkich meczów w sezonieK/D
1.41
ADR
93
HS %
19.3%
Win Rate
60.0%
Mecze
100
Wygrane
60
Zabójstwa
1903
Asysty
533
Statystyki ogólne
Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej