Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar KRIMZ

KRIMZ

Gold Verified
Flag of se
ID: 8a2f2125-4d5a-4bf8-a5ff-10e7fb3ef2fa
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 11 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

243

Win Rate

66%

K/D

1.51

ADR

87

HS %

45.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
15%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 52% takich starć

Clutch 1v1
43%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
26%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
3%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
96/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
53/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Przeciętny

Granaty
57/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

400 ms

Statystyki Steam

goat

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

7 października 2010

Poziom Steam

32

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.15

K/R

0.73

ADR

82

HS %

50.6%

Zabójstwa

334

Asysty

115

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

60.0%
Win Rate
0.99
K/D
82.1
ADR

5

Mecze

78

Zabójstwa

79

Śmierci

3-2

Bilans

11

MVP

54.4%

Headshoty

dust2

100.0%
Win Rate
1.62
K/D
88.7
ADR

3

Mecze

55

Zabójstwa

34

Śmierci

3-0

Bilans

14

MVP

64.0%

Headshoty

ancient

100.0%
Win Rate
1.13
K/D
82.3
ADR

2

Mecze

35

Zabójstwa

31

Śmierci

2-0

Bilans

7

MVP

57.5%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.71
K/D
83.2
ADR

1

Mecze

12

Zabójstwa

7

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

50.0%

Headshoty

cache

100.0%
Win Rate
1.78
K/D
97.2
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

9

Śmierci

1-0

Bilans

5

MVP

50.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
1.19
K/D
88.7
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

3

MVP

58.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.90
K/D
79.8
ADR

1

Mecze

19

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

47.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
22.08.2026 W 9:13 13/15/8 75 0.87 0.59 dust2
Europe 5v5 Queue
32 min
22.08.2026 W 9:13 18/14/5 86 1.29 0.82 ancient
Europe 5v5 Queue
39 min
22.08.2026 W 9:13 13/15/8 78 0.87 0.59 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
09.08.2026 L 11:13 15/18/6 58 0.83 0.63 mirage
EWC26 CS2 LCQ - Playoffs
59 min
09.08.2026 L 17:19 19/22/6 68 0.86 0.53 mirage
EWC26 CS2 LCQ - Playoffs
41 min
08.08.2026 W 13:11 10/16/4 61 0.63 0.42 ancient
EWC26 CS2 LCQ - Group 10
49 min
07.08.2026 W 13:6 26/10/7 144 2.60 1.37 anubis
EWC26 CS2 LCQ - Group 10
22 min
04.08.2026 W 13:4 16/9/5 97 1.78 0.94 cache
Europe 5v5 Queue
25 min
04.08.2026 W 13:9 19/14/7 82 1.36 0.86 mirage
Europe 5v5 Queue
33 min
03.08.2026 L 11:13 19/16/5 89 1.19 0.79 inferno
Europe 5v5 Queue
42 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-14 do 2026-09-26 100 meczy Win Rate: 52.0% K/D: 1.11

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.11

ADR

78

HS %

18.3%

Win Rate

52.0%

Mecze

100

Wygrane

52

Zabójstwa

1599

Asysty

446

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
9
MVP
70
Obrażenia od granatów
127.4
Oślepieni przeciwnicy
10.9
Ø Śmierci
13.9
Multi-kille
96
Ace'y
0
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
88.8
Ø HS %
53.2%
Win Rate %
85%
Ø Zabójstwa
17.9
Mecze z opening killiem
48.9%
Entry kille
4.4
Pierwsze strzały
2.2
Ø Asysty
6.2
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
3%
Zabójstwa w clutchach
1.3