Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar REZ

REZ

Gold Verified
Flag of se
ID: 86a88e1b-4b9a-4cc0-908f-0ab2dd73268a
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 18 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

150

Win Rate

65%

K/D

1.44

ADR

93

HS %

52.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
22%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 56% takich starć

Clutch 1v1
45%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
27%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
8%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
50%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
91/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
75/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
65/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

478 ms

Statystyki Steam

hitman

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

25 listopada 2010

Znajomi

300

Poziom Steam

32

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.37

K/R

0.91

ADR

99

HS %

60.4%

Zabójstwa

361

Asysty

86

Win Rate

70.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

ancient

85.7%
Win Rate
1.46
K/D
102.2
ADR

7

Mecze

130

Zabójstwa

89

Śmierci

6-1

Bilans

25

MVP

65.0%

Headshoty

mirage

66.7%
Win Rate
1.57
K/D
109.4
ADR

6

Mecze

110

Zabójstwa

70

Śmierci

4-2

Bilans

18

MVP

57.8%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
1.27
K/D
84.8
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

11

Śmierci

0-1

Bilans

7

MVP

86.0%

Headshoty

dust2

0.0%
Win Rate
0.81
K/D
84.3
ADR

1

Mecze

13

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

69.0%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.14
K/D
84.1
ADR

1

Mecze

16

Zabójstwa

14

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

62.0%

Headshoty

overpass

100.0%
Win Rate
1.25
K/D
76.8
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

12

Śmierci

1-0

Bilans

3

MVP

40.0%

Headshoty

train

0.0%
Win Rate
0.63
K/D
56.2
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

24

Śmierci

0-1

Bilans

3

MVP

47.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
14.10.2026 W 2:13 18/8/9 143 2.25 1.20 ancient
Europe 5v5 Queue
25 min
13.09.2026 W 13:4 26/10/7 146 2.60 1.53 mirage
Europe 5v5 Queue
28 min
02.01.2026 W 4:13 18/10/3 104 1.80 1.06 ancient
North America 5V5 Queue
23 min
02.01.2026 W 13:4 15/7/4 87 2.14 0.88 ancient
North America 5V5 Queue
26 min
05.11.2025 L 8:10 14/11/0 85 1.27 0.78 inferno
NIP LEGENDS SHOWMATCH v2
13 min
05.11.2025 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
NIP LEGENDS SHOWMATCH v2
05.11.2025 L N/A 0/0/0 N/A 0.00 0.00 N/A
NIP LEGENDS SHOWMATCH
24.10.2025 L 13:6 13/16/2 84 0.81 0.68 dust2
Europe 5v5 Queue
31 min
13.09.2025 W 13:3 22/9/4 135 2.44 1.38 mirage
Europe 5v5 Queue
25 min
10.08.2025 W 2:13 15/8/3 99 1.88 1.00 mirage
Europe 5v5 Queue
23 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

29 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-04-29 do 2026-10-12 100 meczy Win Rate: 55.0% K/D: 1.18

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.18

ADR

81

HS %

23.2%

Win Rate

55.0%

Mecze

100

Wygrane

55

Zabójstwa

1619

Asysty

439

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
7
MVP
59
Obrażenia od granatów
71.4
Oślepieni przeciwnicy
9.8
Ø Śmierci
13.1
Multi-kille
88
Ace'y
1
Ø K/D
1.3
Ø K/R
0
Ø ADR
97.7
Ø HS %
61.4%
Win Rate %
66.7%
Ø Zabójstwa
17.4
Mecze z opening killiem
47.9%
Entry kille
5.2
Pierwsze strzały
2.5
Ø Asysty
4.3
Skuteczność granatów %
50%
AWP %
8%
Zabójstwa w clutchach
1.1