Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar s1mplecsgod

s1mplecsgod

Gold Verified
Flag of ua
ID: ac71ba3c-d3d4-45e7-8be2-26aa3986867d
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 24 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

1053

Win Rate

54%

K/D

1.36

ADR

91

HS %

48.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
26%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 61% takich starć

Clutch 1v1
39%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
24%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
31%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
48%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
98/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
78/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
66/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Przeciętny

Czas reakcji

417 ms

Statystyki Steam

123

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

26 listopada 2010

Poziom Steam

28

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.24

K/R

0.84

ADR

87

HS %

48.4%

Zabójstwa

376

Asysty

79

Win Rate

55.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

50.0%
Win Rate
1.19
K/D
88.5
ADR

8

Mecze

139

Zabójstwa

117

Śmierci

4-4

Bilans

16

MVP

52.4%

Headshoty

dust2

57.1%
Win Rate
1.36
K/D
88.3
ADR

7

Mecze

145

Zabójstwa

107

Śmierci

4-3

Bilans

30

MVP

43.6%

Headshoty

nuke

100.0%
Win Rate
1.62
K/D
92.6
ADR

2

Mecze

42

Zabójstwa

26

Śmierci

2-0

Bilans

6

MVP

47.5%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
1.24
K/D
84.5
ADR

1

Mecze

21

Zabójstwa

17

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

52.0%

Headshoty

ancient

0.0%
Win Rate
0.88
K/D
81.7
ADR

1

Mecze

14

Zabójstwa

16

Śmierci

0-1

Bilans

1

MVP

57.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
0.71
K/D
58.8
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

21

Śmierci

1-0

Bilans

2

MVP

40.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
13.10.2026 L 11:13 14/19/2 60 0.74 0.58 dust2
Europe 5v5 Queue
40 min
13.10.2026 W 3:13 24/7/5 149 3.43 1.50 mirage
Europe 5v5 Queue
26 min
11.10.2026 W 11:13 23/17/5 92 1.35 0.96 dust2
Europe 5v5 Queue
40 min
10.10.2026 W 10:13 18/14/7 92 1.29 0.78 mirage
Europe 5v5 Queue
43 min
09.10.2026 L 13:6 21/16/2 87 1.31 1.11 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
08.10.2026 W 14:16 21/24/6 77 0.88 0.70 mirage
Europe 5v5 Queue
52 min
06.10.2026 L 7:13 14/17/3 71 0.82 0.70 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
06.10.2026 W 13:9 20/13/0 77 1.54 0.91 dust2
Europe 5v5 Queue
34 min
06.10.2026 L 9:13 21/17/4 85 1.24 0.95 cache
Europe 5v5 Queue
33 min
06.10.2026 L 12:16 17/21/3 69 0.81 0.61 dust2
Europe 5v5 Queue
47 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

40 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-05-13 do 2026-10-13 100 meczy Win Rate: 60.0% K/D: 1.64

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 10 z 100 meczów z Premier ranking

Start Sezonu

#26 662

Koniec Sezonu

#24 690

Najwyższy

#26 979

Najniższy

#21 693

Średni

#24 124

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.64

ADR

100

HS %

28.3%

Win Rate

60.0%

Mecze

100

Wygrane

60

Zabójstwa

2065

Asysty

330

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
56
Obrażenia od granatów
66.1
Oślepieni przeciwnicy
9.3
Ø Śmierci
15.2
Multi-kille
107
Ace'y
0
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
86.8
Ø HS %
48.4%
Win Rate %
55%
Ø Zabójstwa
18.8
Mecze z opening killiem
50%
Entry kille
5.5
Pierwsze strzały
2.8
Ø Asysty
4
Skuteczność granatów %
48%
AWP %
31%
Zabójstwa w clutchach
2