Перепрошуємо за технічні проблеми 14-17.09 — сайт знову працює без збоїв.

Більше інформації в нашому Discord
Знайти іншу особу
Avatar s1mplecsgod

s1mplecsgod

Gold Verified
Flag of ua
ID: ac71ba3c-d3d4-45e7-8be2-26aa3986867d
EU
CS2
За профілем стежать Ніхто ще не стежить за цим профілем.
Перегляди Переглянуто 25 разів
Спостерігати (сповіщення VAC)

Матчі

1053

Відсоток перемог

54%

K/D

1.36

ADR

91

HS %

48.0%

Середня статистика – З усіх матчів CS2

Стиль гри

На основі статистики за всю кар'єру на Faceit – у яких ситуаціях цей гравець найсильніший

Entry Fragging
26%

Як часто першим вступає в бій на початку раунду – перемагає у 61% таких дуелей

Клатч 1v1
39%

Успішність у ситуаціях один на один

Клатч 1v2
24%

Успішність у ситуаціях один проти двох

Гра зі снайперкою
31%

Частка вбивств, здійснених з AWP/снайперської гвинтівки

Ефективність гранат
48%

Наскільки ефективно засліплює та послаблює суперників гранатами

Додаткові дані від Leetify – детальна оцінка точності, позиціонування та реакції

Точність
98/100

Оцінка точності стрільби, розташування прицілу та швидкості реакції. Відмінний результат

Позиціонування
78/100

Оцінка вибору позицій та уникнення непотрібного ризику. Хороший результат

Гранати
66/100

Оцінка ефективності flash/HE/диму в матчах. Середній

Час реакції

417 ms

Статистика Steam

123

Години в CS

приховано

Дата створення

November 26, 2010

Рівень Steam

28

Поточні VAC бани

0
Немає

Статистика за останні 20 матчів

K/D

1.24

K/R

0.84

ADR

87

HS %

48.4%

Вбивства

376

Підтримки

79

Відсоток перемог

55.0%

Тренд форми

K/D та кумулятивний баланс перемог/поразок з останніх матчів – показує, чи гравець у гарній формі

Статистика карт

За останні 20 матчів

mirage

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.19
profile.mapStatsCard.kd
88.5
profile.mapStatsCard.adr

8

profile.mapStatsCard.matches

139

profile.mapStatsCard.kills

117

profile.mapStatsCard.deaths

4-4

profile.mapStatsCard.record

16

profile.mapStatsCard.mvps

52.4%

profile.mapStatsCard.headshots

dust2

57.1%
profile.mapStatsCard.winRate
1.36
profile.mapStatsCard.kd
88.3
profile.mapStatsCard.adr

7

profile.mapStatsCard.matches

145

profile.mapStatsCard.kills

107

profile.mapStatsCard.deaths

4-3

profile.mapStatsCard.record

30

profile.mapStatsCard.mvps

43.6%

profile.mapStatsCard.headshots

nuke

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.62
profile.mapStatsCard.kd
92.6
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

42

profile.mapStatsCard.kills

26

profile.mapStatsCard.deaths

2-0

profile.mapStatsCard.record

6

profile.mapStatsCard.mvps

47.5%

profile.mapStatsCard.headshots

cache

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.24
profile.mapStatsCard.kd
84.5
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

21

profile.mapStatsCard.kills

17

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

1

profile.mapStatsCard.mvps

52.0%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

0.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.88
profile.mapStatsCard.kd
81.7
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

14

profile.mapStatsCard.kills

16

profile.mapStatsCard.deaths

0-1

profile.mapStatsCard.record

1

profile.mapStatsCard.mvps

57.0%

profile.mapStatsCard.headshots

anubis

100.0%
profile.mapStatsCard.winRate
0.71
profile.mapStatsCard.kd
58.8
profile.mapStatsCard.adr

1

profile.mapStatsCard.matches

15

profile.mapStatsCard.kills

21

profile.mapStatsCard.deaths

1-0

profile.mapStatsCard.record

2

profile.mapStatsCard.mvps

40.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Дата Результат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип матчу / Час
10/13/2026 L 11:13 14/19/2 60 0.74 0.58 dust2
Europe 5v5 Queue
40 min
10/13/2026 W 3:13 24/7/5 149 3.43 1.50 mirage
Europe 5v5 Queue
26 min
10/11/2026 W 11:13 23/17/5 92 1.35 0.96 dust2
Europe 5v5 Queue
40 min
10/10/2026 W 10:13 18/14/7 92 1.29 0.78 mirage
Europe 5v5 Queue
43 min
10/09/2026 L 13:6 21/16/2 87 1.31 1.11 mirage
Europe 5v5 Queue
32 min
10/08/2026 W 14:16 21/24/6 77 0.88 0.70 mirage
Europe 5v5 Queue
52 min
10/06/2026 L 7:13 14/17/3 71 0.82 0.70 mirage
Europe 5v5 Queue
35 min
10/06/2026 W 13:9 20/13/0 77 1.54 0.91 dust2
Europe 5v5 Queue
34 min
10/06/2026 L 9:13 21/17/4 85 1.24 0.95 cache
Europe 5v5 Queue
33 min
10/06/2026 L 12:16 17/21/3 69 0.81 0.61 dust2
Europe 5v5 Queue
47 min

Активність - останні 90 днів

40 матчів
лип
сер
вер
жов
нд
ср
сб
Менше
Більше

Історія ELO - Усі Сезони CS2

Дані з Leetify

Примітка: API Leetify повертає максимум 100 останніх матчів. Якщо у гравця більше матчів у поточному сезоні, старі сезони можуть бути невидимі.

Sezon 4 2026

Діапазон дат: 2026-05-13 do 2026-10-13 100 матчів Win Rate: 60.0% K/D: 1.64

Ranking Premier CS2 w sezonie

Z 10 z 100 meczów z Premier ranking

Початок сезону

#26 662

Кінець сезону

#24 690

Найвищий

#26 979

Найнижчий

#21 693

Середній

#24 124

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.64

ADR

100

HS %

28.3%

Відсоток перемог

60.0%

Матчі

100

Перемоги

60

Вбивства

2065

Підтримки

330

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
3
profile.generalStats.mvps
56
profile.generalStats.utilityDmg
66.1
profile.generalStats.enemiesFlashed
9.3
profile.generalStats.avgDeaths
15.2
profile.generalStats.multiKills
107
profile.generalStats.aces
0
profile.generalStats.avgKd
1.2
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
86.8
profile.generalStats.avgHs
48.4%
profile.generalStats.winRate
55%
profile.generalStats.avgKills
18.8
profile.generalStats.openingMatches
50%
profile.generalStats.entryKills
5.5
profile.generalStats.firstShootDowns
2.8
profile.generalStats.avgAssists
4
profile.generalStats.utilitySuccess
48%
profile.generalStats.awpPercent
31%
profile.generalStats.clutchKills
2