Przepraszamy za problemy techniczne w dniach 14-17.09 — strona działa już bez zakłóceń.

Więcej informacji na naszym Discordzie
Wyszukaj kolejną osobę
Avatar afroo-

afroo-

Gold Verified
Flag of fr
ID: 8e3fd235-f41f-427c-b2af-d29db1d6860a
EU
CS2
Obserwowany Nikt nie obserwuje tego profilu.
Wyświetlenia Sprawdzono 16 razy
Obserwuj (powiadomienia VAC)

Mecze

563

Win Rate

60%

K/D

1.40

ADR

88

HS %

41.0%

Średnie statystyki – Z wszystkich meczów CS2

Styl gry

Na podstawie statystyk z całej kariery Faceit – w jakich sytuacjach ten gracz jest najsilniejszy

Entry Fragging
24%

Jak często jako pierwszy wchodzi w starcie rundy – wygrywa 59% takich starć

Clutch 1v1
42%

Skuteczność w sytuacjach jeden na jednego

Clutch 1v2
24%

Skuteczność w sytuacjach jeden na dwóch

Gra na snajperce
37%

Odsetek zabójstw zdobytych z AWP/snajperki

Skuteczność granatów
51%

Jak skutecznie oślepia i osłabia przeciwników granatami

Analiza Leetify

Zobacz na Leetify

Dodatkowe dane z Leetify – szczegółowa ocena celności, pozycjonowania i refleksu

Celność
100/100

Ocena trafień, celowania i szybkości reakcji na cel. Świetny wynik

Pozycjonowanie
77/100

Ocena wyboru pozycji i unikania niepotrzebnego ryzyka. Dobry wynik

Granaty
74/100

Ocena skuteczności flash/HE/dymów w meczach. Dobry wynik

Czas reakcji

379 ms

Statystyki Steam

aurel1en

Godziny w CS

ukryte

Data utworzenia

24 grudnia 2010

Znajomi

324

Poziom Steam

15

Aktualne VAC Bany

0
Brak

Statystyki z ostatnich 20 meczów

K/D

1.20

K/R

0.83

ADR

83

HS %

35.8%

Zabójstwa

363

Asysty

67

Win Rate

45.0%

Trend formy

K/D i skumulowany bilans zwycięstw/porażek z ostatnich meczów – widać, czy gracz jest na fali wznoszącej

Statystyki map

Z ostatnich 20 meczów

mirage

40.0%
Win Rate
1.13
K/D
82.6
ADR

10

Mecze

161

Zabójstwa

143

Śmierci

4-6

Bilans

26

MVP

38.4%

Headshoty

dust2

66.7%
Win Rate
1.27
K/D
87.8
ADR

6

Mecze

113

Zabójstwa

89

Śmierci

4-2

Bilans

14

MVP

25.3%

Headshoty

nuke

0.0%
Win Rate
1.29
K/D
79.7
ADR

1

Mecze

18

Zabójstwa

14

Śmierci

0-1

Bilans

2

MVP

44.0%

Headshoty

inferno

0.0%
Win Rate
1.24
K/D
84.0
ADR

1

Mecze

31

Zabójstwa

25

Śmierci

0-1

Bilans

5

MVP

48.0%

Headshoty

anubis

100.0%
Win Rate
1.50
K/D
68.1
ADR

1

Mecze

15

Zabójstwa

10

Śmierci

1-0

Bilans

4

MVP

40.0%

Headshoty

cache

0.0%
Win Rate
1.14
K/D
77.0
ADR

1

Mecze

25

Zabójstwa

22

Śmierci

0-1

Bilans

3

MVP

48.0%

Headshoty

Data Wynik K/D/A ADR K/D K/R Mapa Typ meczu / Czas
21.09.2026 L 6:13 18/14/0 80 1.29 0.95 nuke
Europe 5v5 Queue
29 min
21.09.2026 W 13:7 15/12/9 112 1.25 0.75 dust2
Europe 5v5 Queue
30 min
21.09.2026 L 13:8 8/18/2 45 0.44 0.38 mirage
Europe 5v5 Queue
29 min
21.09.2026 L 13:10 19/16/0 87 1.19 0.83 dust2
Europe 5v5 Queue
37 min
15.09.2026 L 13:8 11/16/3 62 0.69 0.52 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
15.09.2026 W 11:13 25/14/5 97 1.79 1.04 dust2
Europe 5v5 Queue
40 min
11.09.2026 L 19:17 31/25/4 84 1.24 0.86 inferno
Europe 5v5 Queue
64 min
10.09.2026 L 13:7 14/16/0 60 0.88 0.70 dust2
Europe 5v5 Queue
31 min
09.09.2026 L 13:8 9/16/4 54 0.56 0.43 mirage
Europe 5v5 Queue
37 min
09.09.2026 W 11:13 21/16/7 96 1.31 0.88 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min

Aktywność - Ostatnie 90 dni

20 meczy
lip
sie
wrz
paź
niedz.
śr.
sob.
Mniej
Więcej

Historia ELO - Wszystkie Sezony CS2

Dane z Leetify

Uwaga: API Leetify zwraca maksymalnie 100 najnowszych meczów. Jeśli gracz ma więcej meczów w aktualnym sezonie, starsze sezony mogą nie być widoczne.

Sezon 4 2026

Zakres dat: 2026-03-30 do 2026-10-04 100 meczy Win Rate: 52.0% K/D: 1.25

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.25

ADR

75

HS %

24.9%

Win Rate

52.0%

Mecze

100

Wygrane

52

Zabójstwa

1559

Asysty

268

Statystyki ogólne

Statystyki liczone z meczów w wybranym okresie — wybierz zakres poniżej

Najdłuższa seria
3
MVP
54
Obrażenia od granatów
79.5
Oślepieni przeciwnicy
9.4
Ø Śmierci
15.2
Multi-kille
93
Ace'y
1
Ø K/D
1.2
Ø K/R
0
Ø ADR
83.1
Ø HS %
35.8%
Win Rate %
45%
Ø Zabójstwa
18.2
Mecze z opening killiem
60%
Entry kille
5
Pierwsze strzały
3.1
Ø Asysty
3.4
Skuteczność granatów %
51%
AWP %
37%
Zabójstwa w clutchach
1.9