Извиняваме се за техническите проблеми между 14-17.09 — сайтът вече работи нормално.

Повече информация в нашия Discord
Търсене на друг човек
Avatar Jame

Jame

Gold Verified
Flag of ru
ID: f4c95e23-8930-49a5-b49d-94eff8b412f4
EU
CS2
Наблюдаван Никой не наблюдава този профил.
Преглеждания Преглеждан 14 пъти
Наблюдавай (известия VAC)

Мачове

496

Процент победи

65%

K/D

1.59

ADR

81

HS %

33.0%

Средни статистики – От всички CS2 мачове

Стил на игра

Въз основа на статистиката от цялата кариера във Faceit – в какви ситуации този играч е най-силен

Entry Fragging
20%

Колко често влиза първи в началото на рунда – печели 64% от тези двубои

Clutch 1v1
40%

Успеваемост в ситуации един на един

Clutch 1v2
23%

Успеваемост в ситуации един срещу двама

Игра с AWP
41%

Дял на убийствата, направени с AWP/снайпер

Ефективност на гранатите
50%

Колко ефективно заслепява и отслабва противниците с гранати

Анализ от Leetify

Виж в Leetify

Допълнителни данни от Leetify – подробна оценка на точността, позиционирането и реакцията

Точност
99/100

Оценка на точността на стрелбата, прицелването и скоростта на реакция. Отличен резултат

Позициониране
66/100

Оценка на избора на позиция и избягването на ненужен риск. Среден

Гранати
66/100

Оценка на ефективността на flash/HE/дим в мачовете. Среден

Време за реакция

379 ms

Steam Статистики

剣聖

Часове в CS

скрито

Дата на създаване

30 декември 2010 г.

Steam Ниво

16

Текущи VAC банове

0
Няма

Статистики от последните 20 мача

K/D

1.54

K/R

0.90

ADR

91

HS %

33.8%

Убийства

400

Асистенции

90

Процент победи

60.0%

Тенденция на формата

K/D и кумулативен баланс победи/загуби от последните мачове – показва дали играчът е във възходяща или низходяща форма

Статистики на картите

От последните 20 мача

dust2

77.8%
profile.mapStatsCard.winRate
1.78
profile.mapStatsCard.kd
96.1
profile.mapStatsCard.adr

9

profile.mapStatsCard.matches

194

profile.mapStatsCard.kills

109

profile.mapStatsCard.deaths

7-2

profile.mapStatsCard.record

26

profile.mapStatsCard.mvps

29.9%

profile.mapStatsCard.headshots

ancient

60.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.37
profile.mapStatsCard.kd
80.4
profile.mapStatsCard.adr

5

profile.mapStatsCard.matches

89

profile.mapStatsCard.kills

65

profile.mapStatsCard.deaths

3-2

profile.mapStatsCard.record

15

profile.mapStatsCard.mvps

32.0%

profile.mapStatsCard.headshots

mirage

25.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.32
profile.mapStatsCard.kd
82.2
profile.mapStatsCard.adr

4

profile.mapStatsCard.matches

82

profile.mapStatsCard.kills

62

profile.mapStatsCard.deaths

1-3

profile.mapStatsCard.record

10

profile.mapStatsCard.mvps

39.8%

profile.mapStatsCard.headshots

overpass

50.0%
profile.mapStatsCard.winRate
1.52
profile.mapStatsCard.kd
107.9
profile.mapStatsCard.adr

2

profile.mapStatsCard.matches

35

profile.mapStatsCard.kills

23

profile.mapStatsCard.deaths

1-1

profile.mapStatsCard.record

7

profile.mapStatsCard.mvps

44.0%

profile.mapStatsCard.headshots

Последни мачове (10)

Вижте пълната история
Дата Резултат K/D/A ADR K/D K/R Карта Тип мач / Време
08.05.2026 г. L 7:13 18/15/4 85 1.20 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
08.05.2026 г. L 16:14 18/22/4 54 0.82 0.60 ancient
Europe 5v5 Queue
52 min
08.05.2026 г. L 13:8 20/12/2 77 1.67 0.95 mirage
Europe 5v5 Queue
36 min
08.05.2026 г. L 7:13 15/14/3 72 1.07 0.75 dust2
Europe 5v5 Queue
36 min
08.05.2026 г. W 10:13 27/11/5 119 2.45 1.17 dust2
Europe 5v5 Queue
42 min
07.05.2026 г. W 9:13 20/12/6 94 1.67 0.91 dust2
Europe 5v5 Queue
38 min
07.05.2026 г. L 11:13 19/11/4 77 1.73 0.79 dust2
Europe 5v5 Queue
46 min
07.05.2026 г. L 9:13 20/15/4 82 1.33 0.91 ancient
Europe 5v5 Queue
41 min
07.05.2026 г. L 13:11 16/16/4 81 1.00 0.67 overpass
Europe 5v5 Queue
46 min
06.05.2026 г. W 16:14 27/19/3 84 1.42 0.90 mirage
Europe 5v5 Queue
51 min

Активност - последните 90 дни

20 мача
юли
авг
сеп
окт
нд
ср
сб
По-малко
Повече

История на ELO - Всички CS2 Сезони

Данни от Leetify

Забележка: Leetify API връща максимум 100 най-нови мача. Ако играчът има повече мачове в текущия сезон, по-старите сезони може да не са видими.

Sezon 4 2026

Период от дати: 2026-03-19 do 2026-10-14 100 мача Win Rate: 44.0% K/D: 1.16

Statystyki gracza w sezonie

Z wszystkich meczów w sezonie

K/D

1.16

ADR

68

HS %

26.5%

Процент победи

44.0%

Мачове

100

Победи

44

Убийства

1445

Асистенции

248

profile.generalStats.title

profile.generalStats.subtitle

profile.generalStats.longestStreak
9
profile.generalStats.mvps
58
profile.generalStats.utilityDmg
103.1
profile.generalStats.enemiesFlashed
10.6
profile.generalStats.avgDeaths
13
profile.generalStats.multiKills
111
profile.generalStats.aces
1
profile.generalStats.avgKd
1.5
profile.generalStats.avgKr
0
profile.generalStats.avgAdr
90.6
profile.generalStats.avgHs
33.8%
profile.generalStats.winRate
60%
profile.generalStats.avgKills
20
profile.generalStats.openingMatches
63.8%
profile.generalStats.entryKills
4.7
profile.generalStats.firstShootDowns
3
profile.generalStats.avgAssists
4.5
profile.generalStats.utilitySuccess
50%
profile.generalStats.awpPercent
41%
profile.generalStats.clutchKills
3.1